Facebook Yapay Zeka Gözleriniz Kapalı Çıkan Resimleri Düzeltiyor

Facebook Yapay Zeka Gözleriniz Kapalı Çıkan Resimleri Düzeltiyor, Facebook ekiminin üzerinde çalışmalar yaptığı yapay zeka, artık kapalı gözleri düzeltecek.

Facebook Yapay Zeka Gözleriniz Kapalı Çıkan Resimleri Düzeltiyor…

Facebook Yapay Zeka
Sayfa İçeriği: Facebook Yapay Zeka Nedir, Yapay Zeka Hakkında Bilgi, Facebook Yapay Zeka Deneyi

Facebook ekiminin üzerinde çalışmalar yaptığı yapay zeka ile artık gözünüzün kapalı çıktığı resimleri düzeltecek. Siz de çok kez uğraşmışınızdır yada fotoğraf çekerken fark etmediğiniz anlar olmuştur. Kapalı olarak çıkan gözlerinizi artık facebook üzerinde çalıştığı yapay zeka ile birlikte düzeltecek. Geliştirmiş olduğu facebook, yapay zeka ile artık bu sorundan kurtulacaksınız. Algoritma eski resimlerinizi kullanarak, artık gözünüzün kapalı olan resimlerinizi düzeltecek. Geliştirilmiş yapay zeka gerçekten kullanıcıların işini görebilecek düzeyde.

Sizde artık fotoğraflarınız da gözlerinizin kapalı çıkması doğrultusunda yapay zeka sayesinde, gözler kapalı iken paylaşılmayan bir sürü resimlerinizi kurtarabileceksiniz. Doğru şekilde bulunan fotoğraf, çok başarılı çalışabilen yapay zeka sayesinde yanlış çıkmış fotoğrafı seçimlerini yaparak, başarılı sonuçlar elde etmenize olanak sağlamaktadır.

FACEBOOK YAPAY ZEKA ALGORİTMASI

Grup olarak çekilmiş resimlerinizi’de yapay zeka sayesinde düzeltebilecek olan kullanıcılar. Şirketin henüz üzerinde çalışmaya devam ettiği yapay zeka, tamamlanmasından sonra facebook kullanıcılarına sunulması tahmin ediliyor. Son günlerde çok konuşulan yapay zeka, eğerki geliştirildikten sonra insanlara sunulursa, sizinde fotoğraflarınızı düzeltmek için bir çok kolaylıklar uygulayabileceksiniz. Gözleriniz kapalı çıkmış, fotoğraflarınız artık kalmayacak vede sizde dilediğiniz resimlerinizi kurtarabileceksiniz. Facebook, üzerinde çalışmalar yaptığı yapay zekanın henüz nezaman kullanıcılar ile buluşacağı belli değil.

Facebook Yapay Zeka, son zamanlarda çok kez adından söz ettiren, facebook yeni yapay zeka sayesinde artık gözleriniz kapalı çıkan fotoğraflarınızı düzeltebilecek yapay zeka geliştirmekte. Sizinde eğerki facebook, yapay zeka yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Facebook yapay zeka sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgili olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilir vede en güncel teknoloji bilgilerinden haberdar olabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Babalar Günü 2018 Sözleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed