Google Translate İnternet Olmadan Kullanılacak

Google Translate internet Olmadan Kullanılacak Yapay Zeka Tabanlı, Yapay zeka tabanlı olan indirilebilir çevrimdışı çeviri özelliğini google translate sundu

Google Translate İnternet Olmadan Kullanılacak Yapay Zeka Tabanlı

Google Translate internet Olmadan Kullanılacak
Sayfa İçeriği: Google Translate Özelliği, Google Translate Yeni Hizmet, Google Translate İnternetsiz, Google Translate Google

GOOGLE’DEN DEV ADIM

Türkçe’inde aramalarında olduğu 59 dil üzerinde çeviri hizmeti bulunan internet gerekmeden kullanılabilecek. Google translate‘in internet olmadan girilebilecek vede özelliklede yabancı ülkeye seyahat sırasında kullanılacak olan çeviri hizmetini yoğun olarak kullanılacak olan çeviri hizmetine internetsiz olmasına naziran büyük ilgi olacağı bekleniyor.

Türkçe’i de aramalarında bulunduran yapay zeka tabanlı yeni özellik, ingilizce, arapça, çince, almanca vede hintçe olmak üzere 59 dile hitap etmektedir. Her dil çevrimdışı olarak kaydebilebilecek. Mobil cihazlarda, kapladığı alan, 35 mb, Google’in amaçladığı güncellemenin herkes için ulaşılabilir olması. Google’in açıklamasına göre ise, yeni hizmetin en eski telefonlarda da kullanılacağı oldu.

GOOGLE YENİ HİZMET DEV ADIM GOOGLE TRANSLATE

Google’in dev adımı, kullanıcılarını oldukça sevindireceğe benzemekte. Yalnız sözlüğünm birebir yaptığı çeviri de, yabancı dilde ki nüansları algılamamasıydı. Algılamadığı için ise, rusya vede çince gibi farklı alfabe vede köklere sahip dillerde, daha kötüydü. Yeni gelen özellik ise, eskisine göre daha iyi sonuçlar verdiği belirtilmekte. Çeviri olarak, internetsiz olarak tüm cihazlarda rahatlıkla kullanılması amaçlanıyor. Hizmete sunmuş olduğu yeni hizmet, yapay zeka tabanlı olarak kullanılmaktadır. Google dev adımı olarak, tüm kullanıcıların hoşuna gideceği görüşünde.

Google Translate İnternet Olmadan Kullanılacak, Goole’den dev adım olarak görülen çeviri hizmetinde ilk olarak büyük hizmet. Yeni özellik olan yapay zeka tabanlı internet olmadan da kullanıla bilecek, google translate artık hizmete sunuldu. Tüm kullanıcıların memnun kalacağı görünen yeni özellik eskisine göre gayet başarılı sonuçlar doğurmakta. Sizinde eğerki google translate yazımız hakkınd sorularınız varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Facebook Yapay Zeka Gözleriniz Kapalı Çıkan Resimleri Düzeltiyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed