Google Lens Uygulaması Nedir?

Google Lens Uygulaması Nedir? Google Lens Uygulaması Ne İşe Yarar? Google lens uygulaması nasıl kullanılır? İle ilgili bilmeniz gereken bazı bilgiler.

Google Lens Uygulaması Nedir? Google Lens Uygulaması Ne İşe Yarar?

Google Lens Uygulaması Nedir
Sayfa İçeriği: Google Lens Uygulaması Nedir

Google lens uygulaması sadece şimdilik uygulamaya gelen özelliktir. Şirketlerin kameralar yardımı ile nesneleri tanımlamasını sağlayan sisteme denmektedir. Yazımızın içeriğin de, siz değeri dostlarımız için google lens uygulaması nasıl kullanılır? ve google lens uygulaması ne işe yarar? Soruları ile ilgili cevaplara ayrıntılı olarak ulaşabilir vede öğrenebilirsiniz. Peki Google lens uygulaması nedir?

Google lens uygulamasın da yapılan değişiklerden en çok dikkat çeken Chrome bağlantısı olabileceğidir. Normal şartlar da google lens ile chrome arasında bir bağlantı bulunmuyordu. Şuanda şirket tarafından yapılan çalışmalar sonucunda, her ikisi arasında bir bağlantı kuruldu. Böylelikle metin tarama yapıldığında, olduğu gibi bilgisayarınıza aktarım sağlanacaktır. Eğer öğrenci iseniz not defteriniz de bulunan yazıları, bilgisayarınıza aktarmak için ya da iş için tercih edebilirsiniz. Şirketler ile ilgili detayları da bilgisayara kolaylıkla aktarabilirsiniz. Bunun için ise yapılması gereken tek şey google lens ve Chrome bağlantısı kurmaktır. Yeni gelen google lens özellikleri ile, kullanıcılar söyleyemedikleri kelimeleri telaffuz da edebilecek. Dinle düğmesine basmaları, bunu kullanmaları için yeterli olacaktır. Yazımızın devamına giderek google lens uygulaması kullanımı ile ilgili daha fazla bilgilere ayrıntılı olarak ulaşabilirsiniz.

Google Lens Uygulaması Ne İşe Yarar?

Google Lens Uygulaması Kullanımı

Google şirketinin uygulama ile ilgili yaptığı değişiklerden biri de, genel politikasını ortaya koyuyor. Firma uygulamayı arama moturu haline getirmeye çalışıyor. Bu nedenle de eğer google lens üzerinden metin taraması yapıldığın da, bilmediğiniz kelimelere denk geldiğiniz de, bunu google üzerinden de aratabilirsiniz. Gerekli bilgileri size platform hızlıca sunacaktır.

Google Lens Uygulamasının Bazı Kullanım Alanları

Ne sipariş edeceğinizi bilin,
Beğendiğiniz elbiseyi bulun,
Etrafınızdaki yerleri keşfedin,
Kodları tarayın,
Bitki vede hayvanları tanımlayın,
Metin tarayın vede çevirin.

QR kodlarını vede barkodları hızla tarama imkanı. Google haritalar da ki yorumlara göre, bir restoranın menüsündeki popüler yemekleri görün. Beğendiğiniz benzer kıyafetleri, mobilyaları vede ev dekorlarını bulun. Önemli noktaları, restoranları vede mağazaları tespit edin ve hakların da bilgi edinin. Verilen puanları, çalışma saatlerini, tarihi bilgileri vede daha çok şey öğrenin. Arkadaşlarınızın evin de gördünüz bitkinin ne olduğunu ya da parkta gördüğünüz köpeğin cinsini öğrenin. Gördüğünüz kelimeleri çevirin, kişilerinize kartvizit kaydedin, bir posterden takviminize etkinlik ekleyin vede zamandan tasarruf etmek için karmaşık kodları ya da uzun paragrafları kopyalayıp telefonunuza yapıştırabilirsiniz.

Google Lens Uygulaması Nedir Google lens uygulaması şuanda Türkçe dil desteğine sahip değil. Uygulama henüz ücretsiz olarak, sadece Android cihazlar için geliştirilmiştir. Eğer ki sizin de google lens uygulaması nedir, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden ya da sosyal ağlarımızdan sorabilirsiniz. Google lens uygulaması nedir, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da google lens uygulaması kullanımı yazımızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Trigeminal Nevralji Belirtileri Nelerdir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed