Huawei Y6 Pro Nasıl Format Atılır?

Huawei Y6 Pro Nasıl Format Atılır? Huawei Y6 Pro Nasıl Sıfırlanır? Huawei Y6 Pro fabrika ayarlarına geri getirme ile ilgili merak edilenler yazımızda.

Huawei Y6 Pro Nasıl Format Atılır? Huawei Y6 Pro Nasıl Sıfırlanır?

Huawei Y6 Pro Nasıl Format Atılır
Sayfa İçeriği: Huawei Y6 Pro Nasıl Format Atılır

Huawei Y6 Pro ile ilgili son zamanlar da donmalar ve kasmalar meydana gelmekte ve kullanıcılar telefon ile ilgili sıfırlama ve format işlemlerini araştırmaktadır. Yazımızın içeriğin de Huawei Y6 Pro fabrika ayarlarına geri getirme ve Huawei Y6 Pro nasıl sıfırlanır? Sorularının cevaplarını ayrıntılı olarak derleyip hazırladık. Peki Huawei Y6 Pro nasıl format atılır?

Huawei Y6 Pro fabrika ayarlarına geri getirmeden önce bilmeniz gereken bazı hususlar vardır. Bunları yapmadan sıfırlama veya format işlemine geçerseniz sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Huawei Y6 Pro sıfırlama ya da formatlama işlemine başlamadan önce, yedeğinizi mutlaka alın. Yedeklerinizi aldıktan sonra, telefonun şarjı da %70 vede üzerinde olması gerekmektedir. Yedekleme ve şarj işlemini tamamladıktan sonra, aynı şekil de sıfırlamayı da öğrendiğiniz de ilgili ayarları sürekli işleme almamanız gerekir. Çünkü böyle durumda da, telefonun ana kartına hasar verebilirsiniz. Yazımızın devamına giderek Huawei Y6 Pro nasıl format atılır öğrenebilirsiniz.

Huawei Y6 Pro Nasıl Sıfırlanır?

Huawei Y6 Pro Fabrika Ayarlarına Geri Getirme

Telefonu sıfırlamak için öncelikle ‘AYARLAR’ bölümüne giriş yapın ve orada yer alan ‘YEDEKLEME ve SIFIRLAMA’ bölümüne dokunun, gelen ekran da yer alan ‘FABRİKA VERİLERİNİ SIFIRLA’ seçeneğine basın. İşlemin sonuna geldiğiniz de, sayfanın son ekranın da ‘TELEFONU SIFIRLA’ seçeneğine basın. Tüm bunları yaptıktan sonra telefonunuz sıfırlanmış olacaktır.

Huawei Y6 Pro sıfırlama işlemi için; İlk olarak telefonu komple kapatın Daha sonra ‘SESİYÜKSELT‘ Tuşu ile birlikte ‘AÇMA‘ yani ‘POWER‘ tuşuna aynı anda basınız. Telefonun açıldığını gördüğünüz anda, ‘AÇMA‘ tuşundan elinizi çekin vede ‘SESİYÜKSELT‘ tuşuna basılı tutmaya devam edin. ‘KURTARMA‘ yani ‘RECOVERY‘ ekranına geldiğiniz de, gelen ekran da ‘SESİAZALT‘ tuşu kullanımıyla birlikte ‘WİPE DATA/FACTORY RESET‘ seçilerek ‘POWER‘ tuşuna basılı tutun. En son olarak ise gelen ekran da ‘REBOOT SYSTEM NOW‘ seçilerek ‘AÇMA’ tuşuna basın. Tüm bu adımlar doğrultusun da, telefonun sıfırlama işlemi sona ermiş olacaktır.

Huawei Y6 Pro Nasıl Format Atılır, Huawei Y6 Pro sıfırlama ve format atma işlemi ile alakalı tüm bilgileri yazımızın içeriğin de, sizler için derledik. Eğer ki sizin de Huawei Y6 Pro nasıl format atılır, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden ya da sosyal ağlarımızdan sorabilirsiniz. Huawei Y6 Pro nasıl format atılır, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da Huawei Y6 Pro fabrika ayarlarına geri getirme yazımızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Diş Sağlığını Koruyan Besinler Nelerdir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2022 Kardesiz Blog Designed