iPhoneları Çökerten Emoji

iPhoneları Çökerten Emoji iPhonelerde Görülemiyecek Hata, Sms ekranından gelen siyah büyük nokta hatası iphone kullanıcılarının başını ağrıttı.

iPhoneları Çökerten Emoji iPhonelerde Görülemiyecek Hata

iPhoneları Çökerten Emoji
Sayfa İçeriği: iPhoneları Çökerten Emoji Hatası Nasıl Çözülebilir, iPhoneları Çökerten Hata, iPhoneları Çökerten Gizemli Mesaj, WhatsApp Siyah Emoji Hatası

Sms ekranından gelen siyah büyük nokta hatası iphone kullanıcılarının başını ağrıttı. Siyah büyük noktaya sms içinde tıklayan iphone kullanıcıları, iphoneları çökmekte vede kullanılamaz hal almakta. iPhoneları çökerten emoji hatası olarakta adlandıran bu sorun whatsapp uygulamasının’da çökmesine sebep olmakta. Bu hata daha önce whatsapp uygulamasında görünmüştü vede iPhonelarada sızdı. iPhonelarda görülen bir hata, kullanıcıların sadece sms üzerinden siyah büyük noktaya tıklamaları esasında telefonlarını kullanılamaz hale sokmaktadır.

Emoji olarakta bilinen siyah emojiye tıklandığında telefon kullanılamaz hale gelmekte. Siyah büyük noktaya tıklayan kullanıcılar, telefonlarının çökmesinede sebep olabilmekte. Bu sorun whatsapp çökmesinede sebep olmaktadır. Siyah büyük noktaya tıkladığınızda, virüs gibi birşeyin telefonunuza girdiğini vede kimi zaman hayli yavaş çalışmakta yada telefonunuz çökmektedir. Aşağıda resimde gördüğünüz gibi eğerki mesaj ekranında, görmüş olduğunuz siyah büyük nokta şekli varsa dikkatli olmalısınız.

iPhoneları Çökerten Emoji Hatası

iPHONE EMOJİ HATASI NASIL ÇÖZÜLEBİLİR?

iPhone, kullanıcıları peki bu tür hata ile karşılaşır ise bu sorunu nasıl çözebilirler. Siyah büyük nokta ile karşı karşıya kaldığınızda, yapmanız gereken aslında çok kolay öncelikle mesaj uygulamasını kapatmayı zorlayın vede ardından 3D Touch’ı kullanarak mesaj ikonuna tıklayıp, yeni mesaj açmayı deneyin. Sorunu bölelikle çözmüş olacaksınız vede iPhone emoji hatasından kurtulmuş olacaksınız. Apple, firmasının henüz sorun ile ilgili güncelleme yayınlamadığından sorunla karşılaşan kullanıcılarımız mutlaka çözümü için sunmuş olduğumuz yolu uygulamalarını öneriyoruz.

iPhoneları Çökerten Emoji hakkında bilmeniz gereken bilgileri sayfamızda bulabilir vede merak ettiklerinizi bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. iPhoneları çökerten emoji hatasını çözebilmek için yazımızda yer alan bilgileri dikkatlice okuyarak kurtulabilirsiniz. iPhoneları Çökerten Emoji sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilir vede en güncel teknoloji bilgilerinden haberdar olabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Kanserden Koruyan Besin Önerileri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed