Çukura Düşmüş Duygularım

Çukura Düşmüş Duygularım Simsiyah Umutlar İçinde İsyan, İnsanlarda hep bir yara, hep bir acımasyon gibi takıltılı geçen duygular vardır.

Çukura Düşmüş Duygularım Simsiyah Umutlar İçinde İsyan

Çukura Düşmüş Duygularım
Sayfa İçeriği: Çukura Düşmüş Duygularım, Çukura Düşmüş Duygularım Yazıları, Çukura Düşmüş Duygularım Sözleri, Çukurla İlgili Yazılar, Çukur İle İlgili Sözler, Çukur İle İlgili Mesajlar

Kapanmıyor yaralarım bir türlü, nedendir bilinmez ama bazen insan çukura düşer gibi oluyor. Çukurdan çıkmak için çırpınışlar aramaktayken, yok oluyorum uzaklara doğru kayboluyorum. Çukura düşmüş duygularım beni benden alırken, hep mi düşünceye kapılır insan… Yalnızlık rıhtımı, hep mi vurur derinden yüreğime. Bazen bakıyorumda mutluluğu avuçlamışım, bazende bakıyorum ki mutsuzluk beni avuçklamış. Nerde hata yapıyorum bilmiyorum ama, bildiğim tek şey çukura düşen duygularım bile beni terk ederken kaldığım hislerimle başbaşa olacak dediğim şeyler olmadığında, oluyormuş gibi yapmak bile içimdeki duygularımı yıpratmakta.

Dünden bugüne neler değişeceğini görmek için hep sabrettim. Sabır her taşı kırdığına inandım, sabır her kilidi açtığını benimsedim. O yüzden hayatımın sonuna kadar şükür ve sabır ikilisi ile birlikte dost oldum. Çünkü bazı dost dediklerim, nedense çıkarları için dost göründüler. Nerde şimdi işimiz düştüğünde, işi düşmediğinde dost görünümlü dostlar. Her zaman biliyorum ki rabbinden başka, kimse yanında yok.

SARIL KENDİNE, HAYALLERİNİ KAYBETME

Hayallerimin peşinden koşmayı asla bırakmadım. Bırakmayacağım düşlerim beni kendimle barışık yapıyor, ne olursa olsun mutluluk için dimdik durmaya özen gösterecem. Düşler biriktirdiğimde, duygularıma tercüman olacağım en güzel günler için sabretmeyi bileceğim. Varlıkları ile yokluk gibi davranan kişilerden daima uzakta huzur dolu yaşamak gibi yarınları seyretmeyi benimseyecem. Kendimi yıpratmadan, sakin, zamanla, huzurla, umutla sarılacağım benliğime.

Çukura Düşmüş Duygularım umut dolu yarınlar, benide belki birgün bulur duasıyla kendimden ödül vermeden yollarıma devam. Belki birgün herşey güzel olacak sözcüğü ile karanlıklar aydınlık olacak. Unutmayalım ki, günler bizler için aydınlanmakta, zaman bizim için ilerlemekte. Ne kadar zamana yetişemecekte, bilmek gerekir ki zaman her zaman aynı zamandan geçmekte bi tek insan yaşlanmakta o yüzden zamanla yarışını bırak vede huzuru yakalamaya başla. Kimse kimseden üstün değildir, tek üstünlük yaradan vede ondan gelen herşeydir. Kendinizle barışık yaşamayı vede istediklerinizin peşinden arzu ile gitmeyi benimseyin yeter. Bugünler biter geçer ama unutmayın ki, yarınlar her zaman yenilenir.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; iPhoneları Çökerten Emoji

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed