Samsun Galaxy S4 Hard Format Nasıl Atılır?

Samsun Galaxy S4 Hard Format Nasıl Atılır? Galaxy S4 Hard Format Atma, İnsanların aklında samsung galaxy hard format nasıl atılır, telefon hızlandırma.

Samsun Galaxy S4 Hard Format Nasıl Atılır? Galaxy S4 Hard Format Atma

Samsun Galaxy S4 Hard Format Nasıl Atılır
Sayfa İçeriği: Samsun Galaxy S4 Hard Format Nasıl Atılır, Samsun Galaxy S4 Hard Format, Samsung Galaxy S4 Hard Format Atma, Samsung Galaxy S4 Format Atma, Samsung Telefona Format Nasıl Atılır, Format,Format Atma, Format Atmak, Galaxy S4, Samsung Reset Atma Tuşu, Samsung Reset Atma, Samsung Hard Format, Samsung Sıfırlama Reset, Samsung S4 Format Atma, Samsung J5 Format Atma

SAMSUNG GALAXY S4 FABRİKA AYARLARINA GETİRME

Her insanın hızlı telefonu olması isteğidir. Bu yazımız da ise sizlere samsung galaxy s4 hard format nasıl atılır hakkında bilgi vereceğiz. Sizde artık kullanmakta olduğunuz samsung galaxy akıllı telefonunuzun yavaşlamasından şikayetciyseniz yazımızı sonuna kadar okumanızı öneririz. Samsung galaxy s4, akıllı telefonları artık fabrika ayarlarına geri almak herkesi büyük dertten kurtarmakta vede telefonunuza giren virüsler akıllı telefonunuzu yavaşlatmakta.

Sizde bu sayfamız da eğerki, samsung galaxy s4 hard format nasıl atmanız gerektiği hakkında merak ettiğiniz herşeyi bulabilirsiniz. Sizinde eğerki samsung akıllı telefonunuzun gereksiz yere ısınma, donma gibi sorunları varsa format atarak kurtulabilirsiniz. Telefonunuza peki başka hangi durumlarda format atılmalı, eğerki telefonunuza koymuş olduğunuz şifreleri unutmuşsanız yahut ekran şifrelerini bilmiyorsanış yanlış girilip kilitlenmişse sizde artık samsung galaxy s4 akıllı telefonunuzu sıfırlama ile tekrar eski haline getirebilirsiniz.

SAMSUNG GALAXY S4 HARD FORMAT ATMA

Hard format atmaya başlamadan önce bilmeniz gerekenler, mutlaka önemli bilgilerinizin yedeğini almanızı öneririz. Format işlemi yapmadan önce hafıza kartınız ile sim kartınızı akıllı telefondan çıkartmayı unutmayın. Samsung telefonunuzun şarjı mutlaka %50 dolu olmalıdır. Yazılım yüklerken telefonunuz kapanması için önemlidir. Google vede samsung hesaplarınızdan çıkış yapınız. Hesap şifreleriniz ise mutlaka bir yere not alınmış olsun ki daha sonra sorunlar ile karşılaşmayınız.

SAMSUN GALAXY S4 FORMAT ATMA

Öncelikle ana ekran UYGULAMALAR simgesine dokunun. Daha sonra AYARLAR menüsüne giriş yapın vede menüde, aşağılara doğru gelerek YEDEKLE VE SIFIRLA sekmesine tıklayın.

Ordan ise FABRİKA AYARLARINI SIFIRLA sekmesine giderek tıklayın. Karşınıza gelecek bilgileri dikkatlice okuyun vede artından CİHAZI SIFIRLA tuşuna basın. Herşeyi silmek için ise TÜMÜNÜ SİL butonuna tıklayarak format işleminiz başlamış olacaktır.

BİR DİĞER HARD FORMAT İŞLEMİ İSE EĞERKİ TUŞ KİLİDİ AÇILMIYOR GİBİ SORUNLAR İÇİN;

Samsung Galaxy S4 telefonunuzun güç tuşu aracılığıyla tamamen kapatın. Telefonunuz kapalı konumda iken, SES YÜKSELTME-HOME(Telefonda ki orta büyük tuş)-KAPATMA TUŞU bu üçüne uzunca basılı tutun. Basılı tutarken karşınıza samsung logosu göründüğünde bırakın. Daha sonra ise karşınıza ANDROİD RECOVERY ekranı gelecek. Bu menüde ise işlemlerinizi, ses tuşları ile yukarı aşa olarak hareket ettirerek yapacaksınız. Tıklama olarak ise GÜÇ TUŞU yani KAPATMA TUŞU‘nu kullanacaksınız.

Akıllı Telefona Format

Karşınıza gelen menüde aşağı doğru giderek, WİPE DATA/FACTORY RESET seçeneğinin üzerine gerelek telefonunuzun kapatma tuşuna basın. Karşınıza tekrar başka ekran gelecek vede orda YES/DELETE ALL USER DATA seçeneğini seçerek tekrar telefonunuzun KAPATMA TUŞU yardımı ile formatlama işlemini onaylayın.

SAMSUNG TELEFONA FORMAT NASIL ATILIR

Telefon format işleminden sonra tekrar en başa yönlendirildikten sonra karşınıza çıkan, REBOOT SYSYEM NOW seçeneği ile telefonuzu baştan başlatıyorsunuz vede telefonunuzun format işlemini bitirmiş oluyorsunuz. Telefonda bazı kurulumlar yapmanız istenecektir. Google ile samsung bilgilerinizi girerek telefonunuzu tekrar baştan kurabilir vede yedeklerinizi geri yükleyebilirsiniz.

Samsung Telefona Format

Samsun Galaxy S4 Hard Format Nasıl Atılır hakkında bilmeyenlere hazırladığımız format atma ile ilgili bilgiler yer almaktadır. Sizde eğerki samsung galaxy s4 akıllı telefonunuzun donma sorunu ile karşılaştıysanız vede nasıl format atılacağı hakkında bilginiz yoksa yazımızdan yardım alabilirsiniz. Eğerki samsung galaxy s4 hard format nasıl atılır yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Samsung Akıllı Telefonu Windows Usb Sürücüsü

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed