Samsung SideSync Ne İşe Yarar?

Samsung SideSync Ne işe Yarar? Samsung SideSync Nasıl Kullanılır? Samsung sidesync ne işe yarar? Hakkında ayrıntılı olarak bilgilere ulaşabilirsiniz.

Samsung SideSync Ne İşe Yarar? Samsung SideSync Nasıl Kullanılır?

Samsung SideSync Ne işe Yarar
Sayfa İçeriği: Samsung SideSync Ne İşe Yarar, Samsung SideSync Nasıl Kullanılır, Samsung Sidesync Uygulaması İle Ne Yapılır, Samsung Sidesync Nasıl Kullanılır, Samsung Sidesync Nedir

Samsung sidesync ne işe yarar ile ilgili bilinmesi gereken bazı bilgileri siz değerli dostlarımız için yazımız da mercek altına aldık. Samsung sidesync nasıl kullanılır? Hakkın da merak ettiğiniz tüm her şeye yazımızın devamından ulaşabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz. Samsung sidesync programı hakkında kullanımı ve ne işe yaradığını sayfamızdan yardım alarak ulaşabilirsiniz. Samsung sidesync ile ilgili daha fazla bilgi için yazımızın devamına gidebilirsiniz. Peki samsung sidesync ne işe yarar? Detayları ile yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Galaxy telefon vede tabletlerin ekran görüntüsünü bilgisayara yansıtan programa samsung sidesync denir. Bu program ile bilgisayar üzerinden cihazınızı kontrol edebilirsiniz. Veri aktarım işlemlerini de bu programla rahatlıkla yapabilirsiniz. Samsung sidesync uygulaması ile bir çok şey yapabilirsiniz. Sizde samsung sidesync hakkında merak ettiklerinizi sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

SAMSUNG SİDESYNC UYGULAMASI İLE NE YAPILIR?

SAMSUNG SİDESYNC NASIL KULLANILIR?

Veri aktarımı yapabilirsiniz.
Galaxy telefon vede tabletlerden bilgisayara ekran paylaşımını sağlayabilirsiniz.
Telefona gelen tüm bildirimleri bilgisayar üzerinden alabilme ve ögrenebilme.
Fare vede klavye ile bilgisayar üzerinden cihazı kontrol edebilirsiniz.

Bu uygulama samsung galaxy telefon modellerinde Android 4.4 kitkat vede üzeri sürümlerde çalışırken samsung galaxy tablet modellerinde ise android 5.0 lollipop vede üzeri sürümlerde çalışmaktadır. samsung sidesync uygulamasını kullanabilmek için öncelikle uygulamayı hem telefona, hemde bilgisayara yüklemelisiniz. Daha sonra telefon vede bilgisayarınızı aynı Wifi ağına bağlayın. Bilgisayar vede telefonda bulunan samsung sidesync uygulamasını açın ve bağlanacak olan cihazı seçin. Tüm işlem bu kadar.

Samsung SideSync Ne İşe Yarar, yazımız da hazırladığımız samsung sidesync uygulaması hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sizin de eğer ki samsung sidesync ne işe yarar, yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Samsung sidesync ne işe yarar, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Hafıza Sildirme Yöntemi Ne İşe Yarar?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed