Samsung Yeni Telefonu Parmağınızla Konuşabileceksiniz

Samsung Yeni Telefonu Parmağınızla Konuşabileceksiniz Dünyada İlk. Dünya devi olan samsung firmasının ürettiği telefon parmağınızla konuşabileceksiniz.

Samsung Yeni Telefonu Parmağınızla Konuşabileceksiniz Dünyada İlk.

Samsung Yeni Telefonu
Sayfa İçeriği: Samsung Yeni Telefonu, Teknoloji Harikası Bileklik, Parmak Telefon, Parmağınızı Telefona Dönüştürme, Parmak Telefon İle Görüşme Yapma, Sngl Parmak Telefon

GÜNEY KORE TEKONOJİ YENİLİKLERİ

Kulağınıza ilginç gelecek ama yanlış duymadınız. Samsung firmasının yeni ürettiği telefon sayesinde artık parmağınızı kulağınıza götürdüğünüzde konuşma yapabileceksiniz. Ürettiği yeni bilekliği sayesinde artık parmağınızı kulağınıza uzatarak telefon görüşmesi yapabileceksiniz. Bluetooth teknolojisini kullanan samsung, bileklikten yayılan sinyaller sayesinde parmağınızı kulağınıza uzattığınız da görüşme yapabileceğiniz cep telefonu bilekliği tasarladı ve üretti.

Güney Kore, teknoloji de üst seviyelere vede teknoloji yenilikleri olarak bilinen ve imza atan ülkerin başında yer alırken ünlü samsung markası bir bileklikten yayılan sinyal sayesinde artık parmağınızı kulağınıza uzakttığınızda konuşma yapabileceğiniz cep telefonu bilekliğini tasarlayıp, üretti. Fitness bilekliği görevi gören sngl ismi verilen cihaz, aynı zamanda kaç km yürüdüğünüzü vede koştuğunuzuda kaydetmektedir.

CEP TELEFONU BİLEKLİĞİ IOS VE ANDROID DESTEKLİYOR

En güzel özelliği ise söz gelimi yürürken yada koşarken bileklikten gelen titreşim dalgaları ile telefon aramasının geldiğini farkedebiliyorsnuz. Tek yapılması gereken ise, bilekliğin üzerinde bulunan konuş düğmesine basmaktır. Parmağı cep telefonu alıcısına dönüştüren güney koreli firma, cihaz’da android 4.4 vede iOS 9’un üzerindeki işletim sistemlerini desteklediğini belirtti.

3 ile 5 saat arası konuşma süresi bulunan bilekliğin, parmağınızı kulağınıza uzatarak görüşme yaptığınızda, telefon görüşmesinde ki ses kalitesinin de oldukça yüksek olduğunu söylüyor. Cihazı kullanan kişilerden bazılarının ise yapmış olduğu yorumlar ise, telefon kullanımın gizli ajan hissi verdiğini vede bunun çok ilginç bir tecrübe olduğunu belirtiyorlar.

Samsung Yeni Telefonu Sgnl adı verilen cihaz parmak telefon olarak nitelendirilmekte. Bizlerde bu yazımız da siz değerli dostlarımız için hazırladığımız samsung şirketinin yeni ürettiği parmağınızı telefona dönüştürebilen telefon hakkında bilgi verdik. Sizinde eğerki samsung yeni telefonu yazımız hakkında sorularınzı vede görüşleriniz varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Samsung Yeni Telefonu sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilir vede en güncel teknoloji bilgilerinden haberdar olabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Sınav Sırasında Karşılaşılan 10 Kopya Yöntemi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2023 Kardesiz Blog Designed