Telefon Şarjda Takılı Kalırsa Ne Olur

Telefon Şarjda Takılı Kalırsa Ne Olur Telefon Şarj Önlemleri, Hiç düşündünüz mü telefonu şarjda uyurken bıraktığınız da neler olur? detayları yazımızda.

Telefon Şarjda Takılı Kalırsa Ne Olur

Telefon Şarjda Takılı Kalırsa Ne Olur
Sayfa İçeriği: Telefon Şarjda Takılı Kalırsa Ne Olur, Telefon Şarj Önlemleri, Telefonu Şarjda Uyurken Bıraktığınızda Neler Olur, Uyurken Telefonu Şarjda Bırakmak, Telefon Uzun Süre Şarj Olursa Neler Olur, Geceleri Telefonu Şarjda Bırakmak Sağlık Mıdır, Akıllı Telefonu Gece Boyunca Şarj Etmek Sakıncalı Mı, Akıllı Telefonlar Doğru Şekilde Nasıl Şarj Edilir, Telefonu Aylarca Şarjda Bıraksak Ne Olur, Telefon Şarja Takılı Bırakılr Mı

TELEFON UZUN SÜRE ŞARJ OLURSA NELER OLUR

Teknolojinin ilerlemesi ile günümüze bir çok elektronik aletler girdi. Peki bu aletlerin, bize sağlamış olduğu kolaylıklar sayesinde nelerde hata yaptığınızı hiç düşündünüz mü? Teknoloji çağının ilerlemesi ile evimize, cebimize giren tüm elektronik aletler gelişmeye devam ederken, her gün yeni modelleri vede güncellemeleri çıkmaktadır. En çok kullanılanlar arasında ise telefonlar bulunmakta, herkes tarafından kullanılıyor olması vede büyük kolaylıklar getirmesinin yanında yararlarının da bulunması doğrultusunda zararları da olduğunu bilmeliyiz.

Günümüzün nerde ise yarısını telefon ile geçirmekteyiz. Sabahları alarmı ile kalkmakta, hatta tüm işlerimizi artık telefon ile yapmaktayız. Bu yazımız da size telefonun şarjda kalmasının tehlikesini hazırladık. Artık yatarken başucunuz şarja telefon bırakmamanın doğru olduğunu yazımızın devamına gittiğinizde karar vereceksiniz.

UYURKEN TELEFONU ŞARJDA BIRAKMAK

Telefonunuzu şarjda nekadar uzun süre takılı tutarsanız okadar tehlikesi vardır. Bilmeniz gerekir ki, telefonu geceleri yatarken başucunuz’da şarja takılı bırakmayın. Telefonunuzu eğerki yatarken şarja takılı yanınız’da bırakıyorsanız, telefonunuz çok güçten vede akımdan patlayabilir. Telefonunuz eğerki tam dolmadı ise yinede şarj’dan çıkartık sabah kalktığınız da tekrar takmanız sizin için daha yararlıdır. Yatarken mutlaka şarjdan çıkrmanız çok önemlidir.

TELEFON ŞARJ ÖNEMLERİ

Telefonunuz için orjinal şarj aleti kullanımına özen gösterin.
Kablo ile adaptörün farklı olmamasına dikkat edin.
Akımın gücünün vede adaptörün gücünün yüksek olduğuna dikkat etmelisiniz.
Telefonu gece başucunuz da tutmamaya dikkat etmeli vede yattğınız yerde şarj etmemelisiniz.

Telefon Şarjda Takılı Kalırsa Ne Olur Elekronik teknoloji aletleri sürekli olarak kullanıldığı zaman, tehlikeli sonuçlar doğurabilmekte. En büyük örneği ise telefondur. Telefon’dan günümüz teknolojisine dayandığımız da vazgeçmek oldukça zordur. Onun için sizlerde yazımızı dikkatli şekilde okuyarak küçük önlemler alabilir ve tehlikeyi en aza indirebilirsiniz. Şarj edeceğiniz telefonun süresine dikkat etmeniz vede adaptörünüzü sürekli olarak kontrol etmelisiniz. Bu şekilde daha güvenli kullanmım sağlamış olursunuz vede önlem almış olursunuz. Eğerki sizde, telefon şarjda takılı kalırsa ne olur yazımız hakkında merak ettikleriniz varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. En güncel teknoloji bilgilerinden haberdar olmanız için ise sayfamızı arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Bakmaya Kıyamadığım Gözlerinde Kayboldum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed