Bakmaya Kıyamadığım Gözlerinde Kayboldum

Bakmaya Kıyamadığım Gözlerinde Kayboldum Gözlerine Esir Oldum, sözler bile seni anlatırken, kalbimden gelen her cümle yüreğine ışıldasın.

Bakmaya Kıyamadığım Gözlerinde Kayboldum Gözlerine Esir Oldum

Bakmaya Kıyamadığım Gözlerinde Kayboldum
Sayfa İçeriği: Bakmaya Kıyamadığım Gözlerinde Kayboldum, Gözlerine Esir Oldum, Esir Oldum Aşk Sözleri, Bakmaya Kıyamadığım Gözlerinde Kayboldum Anlamlı Sözler, akmaya Kıyamadığım Gözlerinde Kayboldum Özlü Sözler, akmaya Kıyamadığım Gözlerinde Kayboldum Etkileyici Yazılar

BAKMAYA KIYAMADIM GÖZLERİMLE GÖZLERİNE

Gözlerine esir oldum, baktıkca kendimi alamadığım kıyamadığım gözlerinde kayboldum. Sen için duygularıma bile tercüman olan sözlerim, seni sana anlatmak için sarf ettim kendimi. Yüreğinde, buluştu yüreğim sebepsiz kavgalar yüklü olsada bazen sevimli atışmalarımızla kayboldum gözlerinde. Esirgemem seni yanımda iken, yalnızlığın gibi yanında seninle bir tek olurum kalbinde.

Her günüm seninle geçmesi için sevgiye, ömür veren benliğim kıyamaz seni üzmeye. Üzüldüğünü görmek beni üzer, sevdana aşığım sana bağlanmış duygularım sana anlam katar. Her zaman dileklerim senin yoluna çıkarken, seninle dolu yaşamım dünyamda herşeyim olarak doldurdun.

Sevgi dolu geçmişimiz varken, seni sevmekten korkmuyorum çünkü seni severken kendimi mutlu hissediyorum vede huzurumu huzuruna katmak istiyorum. Sebebim, sensin benim hayatımda, hayat arkadaşımsın. Seni seninle yaşadığım günlerle mutluluk rüzgarında seviyorum. Gözüne daldığımda, kaybolduğum hayatımsın.

GÖZLERİNE BAĞLANDIM GÖZLERİMLE

Gözlerine bağlandım, gözlerimin bakışıyla. Seni anlattım gözlerine dalarak, sevgi tohumlarını yüreğine kondurdum. Seni severken bile huzur dolu yarınların gelmesiyle doluyum. Yarınlarım herzaman seninle geçmesi için dua ediyorum. Aşk bazen kaçmak olsada, sevdiğinle herzaman zaman geçirmeyi bilebilmektir. Asla aşktan kaçmayın, en güzel olan şeydir aşık olmak. Sevdiğinin yanında, sevgi sözcükleri ile dolu cümleler kurmak, düşlediğini hissettirmek dünyalar kadar mutluluk serpmektir.

Bakmaya Kıyamadığım Gözlerinde Kayboldum Gece ufka daldığımda, düşünceme girdiğin için, düşündüğüm yarınlarımsın. Senli günlerimin, sevgisindeyim seninle. Zamanım oldun, her saniyem seninle dolu, seninle huzurlu. Yazılan satırlarımın, başlarında en değerlim olarak bütünümsün kıyamadığım gözlerine, esir oldum. Seni anlatmaya doyamadığım için, gözlerinin içinde huzur buluyorum. Senden hiç bir zaman gitmek istemiyorum, daima yanında kalıp seninle her günümü yaşamak, heranımı paylaşmak istiyorum. Duyguma tercüman olan huzurum, dünyamı verebileceğim tek gerçeğimsin…

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Tesla Model X Elektrikli Araçla Rekor Denemesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed