WhatsApp Son Görülme Nasıl Kapatılır?

WhatsApp Son Görülme Nasıl Kapatılır?

Son Görülme Nasıl Kapatılır? WhatsApp, son çevrimiçi nasıl kapatılır? en son görünme iptal etme. iPhone (iOS), Android için WhatsApp son görünme kapatma.

Teknoloji günümüzde ilerledikçe, bir hayli dokunmatik telefonlarda hayatımıza renk katmaya başladılar. Nerden bakarsanız, bakın artık tüm herkes’de telefon bulunduğunu vede ellerinden düşmediğini görmekteyiz.

Her insanın WhatsApp’ı olduğunuda bildiğimiz üzere, kimi zaman ihtiyaç duydukları bazı şeyleri bilmediklerini görüyoruz. Bizlerde şuanda size bunun için yardımcı olmaya çalışacağız. WhatsApp Son Görünme Nasıl Kapatılır? adlı yazımızda size en ayrıntılı şekilde son görünmeyi kapatabileceksiniz.

WhatsApp yazışlaşma uygulamasının gün geçtikçe yaygınlaşmasıyla birlikte artık özel hayatlarada müdahale ederek şeffaflaştırıyor.

Yalnız unutmadan şunuda söylemekte yarar var, WhatsApp son görünmeyi kapatmış olsanızda çevrimiçi olduğunuz anda sizin pencerenize bakan kişiler sizin şuanda çevrimiçi olduğunu görebilmektedir. Yalnız şu var son görünmeyi kapatırsanız, nezaman girdiğinizi vede nezaman çevrimiçi olduğunuzu görememektedir.

WhatsApp Uygulamasında Son Görülmeyi Kapatma?

whatsapp-son-gorulme-kapama2017

WhatsApp Uygulamasında Son Görülme Nasıl Kapatılır?

Telefonunuzda WhatsApp uygulamasına girerek; WhatsApp‘dan “Ayarlar” bölümünden “Hesap Ayarları“na giriyorsunuz.

whatsApp-gorulum-kapatma1

Yukarda vermiş olduğumuz resimde hem son görüldü, hemde okundu bilgilerini kapatabilirsiniz. Gördüğünüz gibi resimde çark gibi simge bulunmaktadır ayarlar yazıyor oraya tıkladığınız zaman hesap ayarlarınız karşınıza gelecektir. Aşağıda ki resimden bakarakta görebilirsiniz.

whatsApp-gorulum-kapatma2

Daha sonra “Gelişmiş” tıklayarak, “Son Görülme Zamanı”nda KAPAT tıklamanız yeterli olacaktır. Aşağıda verdiğimiz resimde görüldüğü gibi Herkes, Kişilerim, Hiç Kimse. Burada Herkes tıklar iseniz, herkes son görülmenizi görebilir, Kişilerim tıklar iseniz telefon rehberinizdeki kişiler sizi sadece son görülmenizi görebilir. Hiç kimse tıkladığınızda kimse sizin en son nezaman girdiğinizi görememektedir.

whatsApp-gorulum-kapatma3

WhatsApp Son Görülme Kapatma işlemi bukadar arkadaşlar. Yukarda gördüğünüz resimde ki gibi isterseniz son görülme kişilerinizi ister seçebilir olarak kapatabilirsiniz isterseniz, hepten kapat tıklayarak yapabilirsiniz. Karar size kalmış birşey.

Kısa bir bilgi vermekte yarar var. Bunu bilmeniz gerektiğini düşünmekteyiz. Bazı ülkelerde WhatsApp son görülmeyi kapatmak suç sayılmaktadır. Bu bilgiyide bilmenizde yarar olduğunu düşünmekteyiz kalın sağlıcakla.

Eğerki yazımız hoşunuza gitti ise bize destekte buluna bilirsiniz. Daha iyi yazılarımız vede bilgilerimiz için sizlerin yardımlarına ihtiyaçımız var. Yorumlarınızı esirgemezseniz kardeşiz blog olarak seviniriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed