2020 Regaib Kandili Sözleri

2020 Regaib Kandili Sözleri Regaib Kandili İle İlgili Sözler, Regaib kandili ile ilgili ayetler ve hadisli sözlerini yazımızdan bulabilirsiniz.

2020 Regaib Kandili Sözleri Regaib Kandili İle İlgili Sözler

2020 Regaib Kandili Sözleri
Sayfa İçeriği: 2020 Regaib Kandili Sözler,i Regaib Kandili İle İlgili Sözler, Regaib Kandili İle İlgili Hadisler, Regaib Kandili İle İlgili Ayetler, Regaib Kandili Sözleri Yeni, Regaib Kandili Sözleri Anlamlı, Regaib Kandili Sözleri Eşe, Regaib Kandili Sözleri Akrabaya, Regaib Kandili Sözleri Dosta, Regaib Kandili Sözleri Facebook

2020 regaib kandili sözleri ile ilgili bilmeniz gereken bazı kandil sözlerini siz değerli dostlarımız için yazımız da yayınladık. Regaib kandili ile ilgili sözler için yazımızın devamına giderek siz de hoşunuza gidenleri sevdiklerinize ve dostlarımıza gönderebilirsiniz. Regaib kandili ile ilgili ayetler ve regaib kandili ile ilgili hadisleri sayfamızdan yardım alarak ulaşabilirsiniz. Sizde regaib kandili sözlerine yazımızın devamından bulabilirsiniz.

En güzel derleyip hazırladığımız regaib kandili sözleri için yazımızın devamına giderek ulaşabilirsiniz. Regaib kandili sözlerini siz değerli dostlarımız için özenerek seçip, düzenledik. Sizde beğendiğiniz regaib kandili sözlerini ailenize ve dostlarınıza gönderebilirsiniz. Birbirinden anlamlı ve güzel regaib kandili sözleri için yazımızın devamına gidip ulaşabilirsiniz. Sizin de eğer ki aklınız da güzel regaib kandili sözleri varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz.

REGAİP KANDİLİ İLE İLGİLİ HADİSLER

Cennete çok ağaç dikin. Çünkü onun suyu tatlı, toprağı güzeldir. Yani verimi çoktur. Çok sevap meyvesi alınır. Cennetin ağaçlarından biri olan La Havle ve La Kuvvete İlla Billah cümlesini çok söyleyin. Hadis (Taberani) Hayırlı kandiller.

– Kim canı gönülden iman eder, kalbini her türlü günah, nifak ve bozgunculuktan temiz tutar, dili ile doğru ve tatlı konuşur, endişeye düşmeden haline razı olur, doğru ve güzel huylu olursa gerçekten mutluluğa erer. Hayırlı kandiller.

Biçarelere, dul ve aceze hatunlara bakmak için çalışıp, çabalayan kimsenin; gece sabaha kadar namaz kılan, her gün oruç tutan, meydan-ı gazada cihad eden gibi Allah yanında rütbesi vardır. Hayırlı Kandiller.

– Gül sevginin tacıdır o yüzden her bahar gülle taçlanır, o gül ki Muhammed (SAV)’ı anlatır. Muhammed (SAV)’ı anlayana gül koklatılır, gül kokulu Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.

Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun.

– Size karanfilin sadakatini, sümbülün bağlılığını, menekşenin tevazusunu, lalenin gururunu, leyleğin saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Kandiliniz mübarek olsun.

Her sabah güneşle doğan umutlar, her yenibaharla tazelenen mutluluklar ve açan her yeni çiçekte gizlenen güzellikler sizinle olsun. Regaip kandiliniz mübarek olsun.

– Bir Kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin. Öyle içten, öyle samimi ol ki; gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandilin mübarek olsun.

Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kâbuslar senden uzakta, melekler başucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, kandilin mübarek olsun.

– Güneşin pembeliğiyle doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu hep seninle olsun. Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.

Bazen yenik düştük zamana, esiri olduk anlamsız koşturmaların ve fakat adını yüreğimize yazdığımız dostlarımızı hiç unutmadık. Kandiliniz mübarek olsun.

– Gecenin güzel yüzü dokunsun, kâbuslar senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir gecede doğsun ki; duaların kabul, Kandilin mübarek olsun.

Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Regaip Kandiliniz Mübarek olsun.

REGAİB KANDİLİ İLE İLGİLİ AYETLER

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı, anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarla birleşmek dileğiyle. Hayırlı kandiller.

– Bugün ettiğiniz bütün dualar göklere yükselip, tek tek kabul olup üzerinize sağanak gibi yağsın inşallah. Regaip kandiliniz mübarek olsun.

Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin Mevla’ya yöneldiği bu Mübarek Regaip geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

– Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek Regaip Kandilinizi kutlarım Allah’a emanet olun. Güzel Kandiller.

Tonton bir dede olduğunda, sallanan sandalyene oturup, anılarını tazelediğin bir günde güzel bir Kandil geçirmen dileği ile.

– Mübarek Regaip kandilinizi kutlar, her şeyin gönlünüzden geçtiği gibi olmasını temenni ederim. Kandiliniz mübarek olsun.

Regaip Kandilin mübarek olsun. ALLAH sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

– Rabbim bizi özünden iman edip, gözünden düşmeyen kullarından eylesin. Regaip kandiliniz hayırlı olsun.

Bu gece Regaip gecesi… Dua edelim. Yürekler bir atsın bu gecede, günahlarımız affolsun. İyi Kandiller.

– Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Kandiliniz kutlu olsun.

– Eller semaya kalkacak, yürekler bir atacak bu gece. Regaip kandiliniz kutlu olsun.

– Ezan tüm insanlığa okunur üstüne alınan secdeye gider. Hayırlı Kandiller.

2020 Regaib Kandili Sözleri, yazımız da hazırladığımız regaib kandili sözlerine ulaşabilir ve paylaşabilirsiniz. Sizin de eğer ki 2020 regaib kandili sözleri ile ilgili sorularınız varsa bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. 2020 regaib kandili sözleri, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Sarıyer Böreği Nasıl Yapılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed