Regaip Kandili Mesajları

Regaip Kandili Mesajları Regaip Kandili İle İlgili Mesajlar, Regaip kandili mesajlarını siz değerli dostlarımız için yazımız da derledik.

Regaip Kandili Mesajları Regaip Kandili İle İlgili Mesajlar

Regaip Kandili Mesajları
Sayfa İçeriği: Regaip Kandili Mesajları 2020, Regaip Kandili Mesajları Yeni, En Güzel Regaip Kandili Mesajları, Regaip Kandili Mesajları Facebook, Regaip Kandili Mesajları Whatsapp, Regaip Kandili Mesajları Arkadaşa, Regaip Kandili Mesajları Dosta, Regaip Kandili Mesajları Akrabaya, Regaip Kandili Mesajları Kısa, Regaip Kandili Mesajları Uzun

Regaip kandili mesajları ile ilgili birbirinden güzel regaip kandili mesajlarını yazımız da hazırladık. Regaip kandili ile ilgili mesajlar hakkında siz de yazımızın devamına giderek ulaşabilirsiniz. Regaip kandili mesajları ve regaip kandili ile ilgili mesajlarına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. Sizde Regaip kandili mesajlarınana detayları ile yazımız da bulabilirsiniz..

Dini günler takvimini diyanet işleri başkanlığı resmi internet sitesinden paylaşmıştı. Yayınlama sonrası kandil günleri de belli oldu. Şubat ayının girmesi ile 2020 regaip kandili 27 Şubat’da. Müslüman aleminin dua vede ibadetler ile en verimli şekilde geçirmek istediği mübarek gün eller semaya açılacak. Yazımızın devamına giderek regaip kandili mesajlarını bulabilir ve sizde sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.

REGAİP KANDİLİ MESAJLARI 2020

İslam’ın nurlu yüzü kalbine dolsun makamınız cennet Hz. Muhammed komşunuz olsun günlerinize mutluluk, gönlünüze saadet dolsun kandiliniz mübarek olsun.

– Regaip istemek demek, bizde hayırlar isteriz ya Rab, biz de bağışlanmak dileriz ya Rab, bizleri de affeyle bizlere de hayırlar vesileyle. Regaip Kandiliniz mübarek olsun.

Her tomurcuk yeni bir gülün, her gül yeni bir baharın, her kandil yeni rahmetlerin habercisidir. Rahmet ve mağfiret dolu kandil geçirmeniz dileğiyle hayırlı kandiller.

– Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir gecede doğsun ki Duaların kabul, kandilin mübarek olsun.

Ya Rabbi bu gece dua edenlerden, her daim şükredenlerden, sevmeyi bilenlerden, Cennette gezenlerden eyle bizi. Amin! Regaip Kandiliniz Mübarek olsun.

– Bir damla umut serpilsin yüreğine, bir tatlı mutluluk dolsun gözlerine, bin bir hayallerin gerçekleri bulsun, duaların kabul olsun. Regaip kandilin kutlu olsun.

Ruhu Aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan, coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan, kandilin mübarek olsun.

– Gül bahçesine girenler gül olmasalar da gül kokarlar. Kâinatın en güzel gülünün kokusunun üzerinizde olması temennisiyle. Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.

Güneşi yüreğinde gözleri ufuklarda muhabbet yolcuları arasında cennet hesabı yapmayan cennetlikler arasında olmanın duasıyla hayırlı kandiller.

– Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

REGAİP KANDİLİ MESAJLARI AKRABAYA

Binlerce çiçek var ama gül başka. Milyonlarca insan var ama dost başka. Milyarlarca gün var ama bugün başka. Regaip Kandiliniz mübarek olsun.

– Fani Dünyanın padişahı değilim. Gönül hırkalarını yamar giyerim. Dostlarla ağlar, dostlarla gülerim. Siz sevdiklerime, iyi kandiller dilerim.

Fani dünyanın padişahı değilim. Gönül hırkalarını yamar giyerim. Dostlarla ağlar, dostlarla gülerim. Siz sevdiklerime, iyi Kandiller dilerim.

– Geçmişin bugünle, ışığın gölgeyle umudun gerçekle, ışığın gölgeyle, üzüntünün neşeyle, öfkenin sevgiyle barıştığı nice kandillere.

Bu gecenin feyzi üzerinize rahmeti geçmişinize bereketi evinize nuru ahiretinize sıcaklığı yuvanıza dolsun kandiliniz mübarek olsun.

– Konsun yine pervazlara güvercinler, hu hulara karışsın âminler, mübarek akşamdır, gelin ey Fatihalar, Yasinler. İyi Kandiller.

Mübarek kandilinizi kutlar, her şeyin gönlünüzden geçtiği gibi olmasını temenni ederim. Kandiliniz mübarek olsun.

– Yakınlık ne mekânda ne zamandadır sadece eller yukarı kalktığında aklına gelenler yakın olduklarındır kandiliniz mübarek olsun.

İlahi esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle, Regaip Kandilinizi Kutlarım.

– Geçmişin bugünle, ışığın gölgeyle, umudun gerçekle, üzüntünün neşeyle, öfkenin sevgiyle barıştığı nice kandillere.

Allah’ın nimet, rahmet ve mağfiretinin müminlere bol bol ihsan edildiği Regaip gecemiz mübarek olsun.

– Yürekler bir atsın bu gece, günahlarımız affolsun. Regaip Kandiliniz mübarek olsun.

Bu gece huzur ve müjde gecesidir. Regaip Kandiliniz kutlu olsun.

– Bu gece ihsanı bol bir gece, Regaip kandiliniz kutlu olsun.

Regaip Kandili Mesajları, yazımız da hazırladığımız regaip kandili mesajlarını ulaşabilirsiniz. Sizin de eğer ki regaip kandili ile ilgili mesajlar yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Regaip Kandili Mesajları, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; 2020 Regaib Kandili Sözleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed