30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları

30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları Zafer Bayramı İle İlgili Mesajlar, En güzel 30 ağustos zafer bayramı mesajları ile ilgili sözleri sizler için derledik.

30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları Zafer Bayramı İle İlgili Mesajlar

30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları
Sayfa İçeriği: 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları

30 Ağustos zafer bayramı ile ilgili mesajları siz değerli dostlarımız için yazımızın içeriğin de ayrıntılı olarak düzenleyip derledik. Siz de yazımızın devamına giderek en güzel 30 ağustos zafer bayramı mesajlarına ulaşabilirsiniz. Peki 30 Ağustos zafer bayramı mesajları nelerdir?

Birbirinden anlamlı 30 ağustos zafer bayramı mesajlarını yazımızın devamından bulabilir vede paylaşabilirsiniz. 30 ağustos zafer bayramı ile ilgili mesajları sosyal ağlarınız da paylaşarak, arkadaşlarınızı da yazımızdan haberdar edebilir, onlarında 30 ağustos zafer bayramı mesajlarını kullanmasını sağlayabilirsiniz. Hep yeni zafer bayramı mesajları için yazımızın devamına gidebilirsiniz.

30 Ağustos Zafer Bayramı İle İlgili Mesajlar

30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları Yeni

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün liderliğinde Türk Milleti ve ordusuyla gerçekleştirilen Büyük Taarruz aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti’nin temelinin atıldığı zaferdir. Bugün bağımsız bir devlet çatısı altında yaşayanlar olarak hepimiz bu zafere ve bu zaferi bize armağan edenlere çok şey borçluyuz. Bağımsızlığımızı ve bir devlet olmamızı sağlayan 30 Ağustos Zafer’ini bize armağan eden Ulu Önder Atatürk’e silah arkadaşlarına Kahraman Ordumuza şükranlarımızı sunuyor.

30 Ağustos 1922’de kazanılan Büyük Zafer şanlı milletimizin eşsiz destanlarından biri olarak tarihteki yerini almıştır. Gazi Mustafa Kemal’in önderliğinde kazanılan ve Kurtuluş Savaşımızın başarıya ulaşmasında en önemli etken olan bu Büyük Zafer’in ardında milletimizin istiklal ve hürriyet aşkı; kahraman ordumuzun cesaret ve fedakârlığı vardır.

Ne biz ne de her kıtada yaşamakta olan tutsak ve mazlum ulusları bundan sonra tutamayacaksınız. Mustafa Kemal ve Türkler ki kendileri için hazırlanan tabutu yayılmacıların başına geçirmişlerdir. Şimdi Dünyada başlarına tabutlar geçirilecek başkaları da benzer sonuçlara hazırlanmalıdırlar. M. Ali Cinnah

Her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük bir coşkuyla kutlayacağımız 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle başta büyük komutan Gazi Mustafa Kemal olmak üzere tüm şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizi bir kez daha rahmetle anıyor halkımızın bayramını en içten duygularımla kutluyorum.

30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyor bu topraklarda ay yıldızlı bayrağımız altında özgürce yaşamamızı kanları ve canları pahasına sağlayan başta cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kahraman gazilerimizi ve şehitlerimizi hürmet minnet ve şükranla anıyorum.

30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları Uzun

Ulusumuzun birlik ve beraberlik ruhunu tüm dünyaya gösterdiği Milli Mücadele sürecinin en büyük adımı Büyük Taarruz Zaferinin 99. yılını kutluyor başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile vatanı uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi bir kez daha saygıyla anıyoruz.

Ulusumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetler Günü’nü kutluyoruz. Büyük Taarruz Zaferi’nin 99. yıldönümünde Türkiye Cumhuriyeti’nin bugünlere gelmesinde en büyük paya sahip olan Ulu Önder Atatürk’ü tüm şehitlerimizi minnetle ve saygıyla anıyoruz.

Kahraman atalarımızdan aldığımız güçle büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün işaret ettiği çağdaş uygarlık yolunda kararlı bir şekilde ilerlemek ve ülkemizi çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkarmak için birlik ve beraberlik içerisinde var gücümüzle çalışacağız.

Dönemin şartları içerisinde askeri kuvvetlerimizden kat kat üstün bir ordu karşısında kazanılan Başkomutanlık Savaşı ile milletimiz; birlik beraberliğinden hürriyet ve istiklalinden en zor koşullarda dahi vazgeçmeyeceğini adeta Tüm dünyaya haykırmıştır.

Herkesin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun. Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere vatanın bağımsızlığı için savaşıp can veren bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Ruhları şad mekanları cennet olsun. Hepsinden Allah razı olsun.

Gazi Mustafa Kemal’in önderliğinde kazanılan ziyaretinde Kurtuluş Savaşımızın başarıya ulaşmasında en önemli etken olan bu Büyük Zafer’in ardında milletimizin istiklal hürriyet aşkı kahraman ordumuzun cesaret fedakarlığı vardır.

Ay yıldızlı bayrağımızı özgürce dalgalandıran bu bayrağın altında özgürce yaşamamıza olanak sağlayan başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizden Allah razı olsun mekanları cennet ruhları şâd olsun.

Türkiye orduları bir devir kapatmıştır. Şimdi mazlum ve tutsak devletler ve uluslar artık vazgeçilmez bir reçeteye sahiptirler. Mustafa kemal’in utkusu dünya için özgürlük ve bağımsızlık sancağıdır. Mamatha Ghandi

30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları Kısa

Vatan toprağımızın düşman işgalinden kurtuluşunu ve ulusumuzun bağımsızlığını müjdeleyen 30 Ağustos Zaferi’nin 99. yıldönümünü milletçe birlik ve beraberlik içerisinde büyük bir gurur ve coşkuyla kutluyoruz.

Ulusumuzun milli mücadele sürecindeki en büyük adımı; Büyük Taarruz Zaferinin 99. yıldönümünde Mustafa Kemal Atatürk ve ordumuzun elde ettiği zaferi bir kez daha gururla kutluyoruz.

Türk tarihi zaferlerle doludur. Ama 30 Ağustos 1922’de zaferle sonuçlanan Dumlupınar Savaşı Türk ulusunun yeniden dirilişidir. Zafer Bayramınız kutlu olsun.

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır. Zafer Bayramınız kutlu olsun.

Sen ki çelik mavisi gözlerinle unutulmayacak bir paşasın. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.

Tarih boyunca destanlar yazan aziz milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

Büyük zaferler yalnızca büyük milletler tarafından kazanılabilir.

Bazı zaferler sonsuza dek kutlanır. Zafer Bayramı kutlu olsun.

30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları, siz değerli dostlarımız için yazımızın içeriğin de 30 ağustos zafer bayramı mesajlarını derleyip düzenledik. Eğer ki sizin de 30 Ağustos zafer bayramı mesajları, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden ya da sosyal ağlarımızdan sorabilirsiniz. 30 Ağustos zafer bayramı mesajları, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da 30 ağustos zafer bayramı mesajları yazımızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Yüze Limon Sürmenin Faydaları Nelerdir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed