Bakışında Kaybolan Gözbebeklerim, Daldı Ufkunun Derinliğine!

Bakışında Kaybolan Gözbebeklerim Yanında huzur bulduğum, huzuruma yüklendiğin sevgili seni sonsuz seviyorum. Gözbebeklerim, daldı ufkunun derinliğine seni amansız hatırlıyorum sözlerimle kalbimde. Her daim bakardım güzelim gözlerine, parlayan anlamlı renk saçan gözbebeklerine.

Bakışında Kaybolan Gözbebeklerim, Daldı Ufkunun Derinliğine!

Aşkına yazmak okadar zor ki sevgili, yanımda oluşun bile bana hayat gibi geliyor. Sevdanı dilimde doladım, hece hece söylüyorum yüreğime, seni anımsatıyor bana yazdığım satırlar. Geceleri seni döküyorum geçen zamanım, geçen saatim, geçen saniyemsin içimde.

Bakışında Kaybolan Gözbebeklerim, Daldı Ufkunun Derinliğine!
Bakışında Kaybolan Gözbebeklerim, Daldı Ufkunun Derinliğine!

Sebebim oldun, sevgilim… Günlerime hapsettim seni, sonsuz zindanlardayız birlikte. Gülüşüne hapsoldum bakışında kaybolan gözbebeklerim, daldı ufkunun derinliğine ömürlük duygularla. Seni düşünüyorum, seni düşlüyorum. Kalbine dokunuyorum, kalbimle aşkı sana yazıyorum, sevgiyi sana sunuyorum. Yıllanmış şarap gibi, yıllarımız olsun daima, senli benli günlerimizde gülümseyelim, gülelim mutlu, mesut olalım ebediyen. Seni bana yazan rabbime, şükürler olsun. Güzel yürekli kadınım, birgün inşallah çocuklarımın annesi olacaksın güzel bakışlım. Gözlerine daldığım sevdalım.

Biz seninle mutlu yarınlara el ele gidelim. Hiç bir zamanımız küs geçmesin, her an yanımda kollarımda ol. Seni unutturma, seni bana daha çok bağla seninle yaşlanmaya bir ömür gidelim. Sen benim sultanım ol, ben senin prensin. Sonsuzluk şerbetini içelim doya doya. Dudakların beni sayıklasın, dudaklarım seni sayıklasın. Dilinde bir mıh gibi dolanayım, dilimde bir mıh gibi dolan. Yüreğimize işleyelim sevdamızı, yüreğimizden hiç bir zaman çıkmayalım. Her an yaşayalım birbirimizi, her an dünyayı gezelim seninle. Ben nerde sen orda, sen nerde ben orda sadece huzurunda olayım, huzurumda ol sadece.

Seni kaybetme duygusu ile yaşatma beni, sende beni kaybetme duygusu ile yaşama güzelim. Yıpranmayalım sevgimizde, gün geçtikce daha çok bağlanalım birbirimize, sen benim oldukça, ben senin olmaya 10 adım geliyorum. Seninle her şey köşk, her şey paris. Sen benim sonsuz kadınım, eşim, hayatım, gözbebeğimsin. Seni sonsuza kadar seven tek gerçeğin, tek sevdalın. Sözlerim burda son bulurken seni anlatmak bile bana huzur vereyim geçmeyecek olan geleceğim. Sonsuzluğa inşallah birlikte gideriz. Gözlerimiz inşallah birlikte kapanır. Seni Seviyorum.

En güncel Aşk Sözleri‘ne, Sevgi Sözleri‘ne, Aşk Mektupları‘na, Sevgi Mektupları‘na BURDAN ulaşabilirsiniz…

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Sevginin Adını Koydum Yalnızlık!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2023 Kardesiz Blog Designed