Dokuna Bilirmisin Ellerinle Ellerime Gözlerinle Gözlerime

Dokuna Bilirmisin Ellerinle Ellerime Gözlerinle Gözlerime Gözlerinde kayboldu sevda yüklü yüreğim seni anlattı asırlarca.

Dokuna Bilirmisin Ellerinle Ellerime Gözlerinle Gözlerime

Dokuna Bilirmisin Ellerinle Ellerime Gözlerinle Gözlerime
Dokuna Bilirmisin Ellerinle Ellerime Gözlerinle Gözlerime

Ellerinin sıcaklığında, ellerim sevdana koştu sana sarılma hayali ile birlikte kavruldu gözlerine dalarken. Dünyalarımı değiştiren meleğim oldun biranda, kalbime girerek seni saran ellerim, gözbebeklerinde kayboldu. Seni her mısra satırlarında anlattım huzuruna gelip, seni bana veren rabbime binlerce kez şükür ediyorum. Sen benim dayanacak, ömrümsün. Seni heran seviyorum, seni heran yaşıyorum. Yokluğun bana ölüm gibi geleceğini içimde sen gitmeden yaşıyorum.

Yokluğun Bana Ölüm

Yokluğun Bana Ölüm
Yokluğun Bana Ölüm

Seni büyütüyorum içimde, en hicra köşelerinde bedenimin. Sana sesleniyorum, ufkun derinliklerinde senden hiç kopmak istemiyorum sevgili sana bağlı bir hayat sonsuza kadar gitsin istiyorum. Seni yazdıkca büyüyorsun benimle birlikte. Sen huzur çiceğimsin, tutunacak sevdam, yarim, son kez dilediğim duamsın.

Hayatımı iyikide seninle birleştirmişim, biz seninle ne aslı ile kerem, nede ferhat ile şirin hayaliydik. Biz bizdik sevgimizde mutluluğun bekçisiydik sevdiğimiz yüreklerimizde sadece ikimiz. Biz başkalarını değil, başkaları bizi örnek alsın diye ilerlemeliyiz seninle uzun olan bu çıktığımız bitmek bilmeyecek yolumuzda.

Dokuna Bilirmisin Ellerinle Ellerime

Dokuna Bilirmisin Ellerinle Ellerime
Dokuna Bilirmisin Ellerinle Ellerime

Son bulmasın sevda limanımız, demir atmayalım hiç bir zaman bu başlamış olan, bitmek bilmeyecek sevgimize. Seninle bütünleştim huzura, seninle tamamladım hayatımı. Sen benim güneşim, sen benim gökyüzümde ki yıldızım oldun evimde ki kadınım, tutunacak herşeyimsin. Sevgiden ötesin yüreğimde, seni daima bir ömür saklayacağım, sevgimize sevgi katacağım.

Gökkuşağının renkleriyle huzura yelken açtık biz seninle, her sabah gözlerimi açtığımda yanımda gördüğüm gözlerinin gülüşüyle mutlu oluyorum. Tebessüm eden bana bakan gözlerin, kalbimi ısıtıyor derinliklerine. Zaman seninle nasıl geçtiğini anlamıyorum, senle dolan saniyeler, senle dolan hayatım bir tek sen ol istiyorum heranımda, birlikte yıkalım engelleri, birlikte aşalım her bir zerreyi, birlikte yenelim aşılmayacak zorlukları.

Dokuna Bilirmisin Gözlerinle Gözlerime
Dokuna Bilirmisin Gözlerinle Gözlerime

Sen varsan, ben varım. Sen yoksan, ben bir hiçim. Seninle tekrardan doğdum bu hayata, tekrardan açtım gözlerimi sana bağlandım, bağlalalı görmedim senin gözlerin gibi gözlerime parlayan en demli gözler. Sen benim için çok değerli, musmutlu dünyalardan bile farklı huzurumsun.

Dokuna Bilirmisin Ellerinle Ellerime Gözlerinle Gözlerime, Kayboldum kalbinin derinliklerinde, nasıl sensiz yaşarım eğer beni bırakırsan bilmiyorum rabbimden dileğim hiç bitmesin bizdeki olan sevgi, bizde ki olan huzur, bizde ki olan mutluluk. Dünyamıza, dünya sürdükçe mutluluk ekmeye varım seninle bir ömür.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; CCleaner Programıyla Bilgisayarınızdaki Çerezleri Temizleyin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed