Dualarımda Senin Adın Saklı! Sen Dünyamsın Gülüm

Dualarımda Senin Adın Saklı! Sen Dünyamsın Gülüm, dünyaları verdin sevginle her zaman dilediğim huzurumsun benliğimde sevdiğim.

Dualarımda Senin Adın Saklı! Sen Dünyamsın Gülüm…..

Dualarımda Senin Adın Saklı
Dualarımda Senin Adın Saklı

Dünyaları veren, hayatıma hayat katanım senin sevginle büyüdü yüreğim. Senin sevgine sadık, kalbim. Dualarımda gizli adın, senin adınla bütünleşti bende olan aşkın. Aşk yoldaşım, hayat arkadaşım. Doğmamış benliğimi, yaşattın seninle dolu anlarımda. Sen açtırdın, içimdeki tüm sevgi tohumlarını. Gözlerimle baktığım, ufkumu aydınlatan yar gibi sevdiğim.

Sevgim seninle büyüdü, bütünleşti. Güzel olan herşeyi sen tattırdın bana, tattırdığın herşeyde bir tutam sevgi vardı yaşadığımız günlerimizde. Gidemedim senden, kopamadım hayallerinden sana bakışlarım, sana dokunuşlarım bizi birleştirdi ömürlüğüm.

Yaşadığımız hayat içinde, seninle tamamım. Seninle bütünüm, senin kalbinde yer etti, kalbim. Seni arzuladım yüreğimle, yüreğine girdiğim gün mutluluklar doldu benliğime. Sen benim en doyamadığım sevgilim, kadınım, hayatımsın. Dünyada senden bir eş daha bulamam, seni doldurdum kalbime. Seni yaşıyorum gittiğim yerlerde, yaptığım işlerde, gördüğüm herşeyde.

Sen bana umuttun, ben sana mucize. Seninle birlikte umuda yürüdük el ele. Gözlerimiz kavuşturdu yüreklerimizi birbirimize. Sevdanın içinde kaybolduk sevgimizle. Ayrılık yazılmasın kaderimize, evimizde neşeli, mutlu, huzurlu günlerimiz olsun çocuklarımızla.

Sen Dünyamsın Gülüm
Sen Dünyamsın Gülüm

Sensiz nasıl günler, saatler, zamanlar geçmiyorsa. Sanada bakmaya doyamıyorum, sana kıyamıyorum bakarken. Seni hep özel olarak saklıyorum huzur dolu yarınlarım. Birgün gideceksin diye korkularla yaşıyorum. Korkularım beni benden alıyor sensiz kalacağım diye.

Sensiz kalmak istemiyorum, yüreğimi sensiz bırakma sonsuzum. Seninle hayat bir başka, seninle dolu yüreğim, günlerim, huzurum. Sende buldum huzuru, sende tattım geleceği sen öğrettin bana yaşamayı. Sen benim yaşama sevincimsin, seninle herşeye razı bu kalbim. Seninle dolu olan hayallerim, seninle gerçekleşsin sen bana değişilmez mutluluksun.

Dualarımda Adın Gizli
Dualarımda Adın Gizli

Dualarımda Senin Adın Saklı, mutluluğum olduğun için çok mutluyum, huzur yüklüyorsun seninle var olduğum sürece, sensiz kalmak istemiyorum. Sana bağlandığım günden itibaren sensiz olamıyor kalbim. Seni kaybetmemek için, hep dualarımda gizli adın. Aşık olduğum kalbine, rabbim hastalık vermesin, senin mutsuzluğun benim mutsuzluğum. Sen mutlu isen, ben mutluyum. Sen huzursuz isen ben huzursuzum. Huzurlu günlerimizde birlikte dünyamızda yaşayalım daima.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Bel Ağrısından Kurtulmak Mümkün Mü? Bel Ağrısı Nedenleri!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed