Duygularıma Tercüman Yazılarım

Duygularıma Tercüman Yazılarım Döktüğüm Cümleler Anlattı Beni, tercüman oldu duygularıma satırlarım yalnızlık adına haykırdığım.

Duygularıma Tercüman Yazılarım Döktüğüm Cümleler Anlattı Beni

Duygularıma Tercüman Yazılarım
Sayfa İçeriği: Duygularıma Tercüman Yazılarım, Döktüğüm Cümleler Anlattı Beni, Huzur Kayıp Giderken Avuçlarımdan, Duygularıma Tercüman Olman Ne Demek, Duygularıma Tercüman Sözler, Hislere Tercüman Olmak, Duygulara Tercüman Sözler, Kendi Duygularına Tercüman Olmak

Duygularıma tercüman yazılarım anlamsız kimliğimle, tükenişlerim de bitişin eşiğinde yalnızlığım. Somurtan yüzler gören yüreğim, içime kapanışlarımın haykırışı oldu. Sahte insanlar tanıdıkça, yıpranışın eşiğindeyim. Sessiz, sakin hayat isterken insanların vurdum duymaz halleri ile kayboldum karanlık şehirlerde. Sebebi olmayan seslerin çoğaldığını fark ettim. Yazdığım satırlarda biriktirdim herşeyi, içime attım duygularımı anlatmak isteyip, hep yutkundum sessiz sedasız. Haykırmak istediğim onca çok şey vardı ki hayatım da, kimi isyan, kimi yalvarış, kimi ise yokoluş gibi. Nedensiz yalvarışlar içine girdim, depresyon viran gibi oldu içimde. Kendimi kaybettim dolu dizgin yıllarımda.

Yalnızlık nedir bilirmisiniz? Yalnız yaşamak, yalnızlığın şehrin de içinde dolu insan olduğu halde kaybolmak gibi. Düşünceler biriktirdim her zaman içimde nedendir bilinmez ama, çevrem okadar kalabalık, okadar dolu ki, yinede yalnızlık acısı vuruyor yüreğime. Seslenişlerim hep boş odanın duvarlarına çarpık geri dönüyor. Anlattıkça, anlatıyorum kendimi, yapay bir misilleme gibi dengeleyemedim hayatı.

HUZUR KAYIP GİDERKEN AVUÇLARIMDAN

Huzuru anlamak isterken, avuçlarımdan kaybolup gidiyor hayatım. Hayatımı dengeleyim derken, dostlar kazar oldu koyumu yüzüme gülerlerken. Gülen her yüze inandım, mutlu olurum sandım ama hep sırttan vuranlar ile karşılaştım. Anlattıklarımla boğuldum, kimse dinlemedi. Dinlerler sandığım hayat içinde yok oldum. Birgün huzura doğru giderken, mutsuzluğun dairesinde buldum kendimi. Nedendir bilinmez ama duygularıma tercüman oldu yazılarım hep karanlık düşlerimde. Karanlık odamda yazdım, çizdim, düşüncelerimi vurguladım.

Düşüncelerimi hayata geçirirken, döktüğüm cümleler anlattı beni her defasında. İnsanları anlamak için, yazdım hep. Onların doğru yönlerini, yanlış yönleri sezmek için yazdım. Hep yazdım, yazdıkça defalarca okudum satırları. İnsan dilimi denen kavramda kaybettim kendimi. Her insanı anlamak için, döktüm satırlarıma kelimelerimi.

Duygularıma Tercüman Yazılarım, o yüzden şair olmak için birşey bilmene gerek yok. Otur bir boş odaya akşam çöksün içine, al masanın üzerine sıcak çayını yahut kahveni geldiği gibi metinle düşlerini. Bazen anlamsız olabilir ama birgün anlam kattığını hayatı ne kadar hafife aldığını satırlarında ki dizeler bile belli eder geçmişindeki olayları okuduğunda. O yüzden yapmak için geç kalmadın, dünün neyse yarının o olacak diye kanun yok. Değiştir kendini, yapacaklarını hayal et, düşlerini kaybetme geleceğini aydınlık tut. Her zaman karşındakine ışık ol. Işık ol ki, yandığında seninle birlikte karşındaki de huzurlu, mutlu olsun.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Sebze Çorbası Nasıl Yapılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2023 Kardesiz Blog Designed