Evimin Hanımı Olurmusun?

Evimin Hanımı Olurmusun? Ömür Boyu Kalbimde Kalırmısın, sevgilinizle kurduğunuz hayaller doğrultusunda evlilik düşündüğünüz düşler.

Evimin Hanımı Olurmusun? Ömür Boyu Kalbimde Kalırmısın

Evimin Hanımı Olurmusun
Sayfa İçeriği: Evimin Hanımı Olurmusun Sevgiliye, Evimin Aşkı Olurmusun Anlamlı, Evimin Hanımı Olurmusun Romantik, Evlilik Planları, Evimin Hanımı Olurmusun Hayaller, Evimin Hanımı Olurmusun Evlilik, Evlilik Hazırlığı, Evlilik Düşüncesi, Evleneceğin İnsanı Doğru Seçme

İnsan bazen düşünmeli evliliği, hayat arkadaşı olarak hayatına alabileceği kadını. Sorgulamalı kalbinden geçenleri, amansızca, duygularına dalarak. Herşey birgün değişeceğini anımsamalı deli, dizgin umutlar içinde. Yuva kuracağını unutmamalı kişi. Bir gün evinin hanımı olmasını istediğin kişi, senin hayatında ömürlük olarak kalacak mı diye düşünmeli insan. Sevdiğiniz sevgiliniz ömür boyu kalbinizde kalabilecek mi sorgulamalısınız. Evlilik, çocuk oyuncağı değil. Her insan evlenebilir, önemli olan evlendiğinde huzur içinde sunulan sevgi tohumlarıdır. Hayaller sizi yanıltmasın, siz kendinizi yanıltıya kaptırmayın.

DOĞRUNUZLA YANLIŞLARI AYIRT EDİN!

Her doğrunuz, doğru anlamı taşımaz, her yanlışınızda yanlış anlamı taşımaz. Gerçekleşecek diye birşey yok her arzunuzun. Birgün eksik, birgün fazladır düşler. Evimin hanımı olurmusun dediğin insanı iyi seçmelisin, mutluluğu beraberinde getirmeli. Sende mutluluk vermelisin, aşk adına. Dünyada herşey zamanla olduğunu bilmelisin, umudunu bırakmamalısın, ümitler içinde boğulmamalısın. Sevenin peşinden, sevginle gittikçe kazanırsın. Bilmelisin ki, bir kere evlenecek insan. Hele ki birde o yuvaya bir bebeğin girdiğini düşünmeli insan. Yük ne kadar büyürse, okadar huzur dolu olmalı insan. Karşındakine neşe vermelisin hayatını bitirme yolundan ziyade, sevdiklerinle güzel vakit geçirmelisin, stres’den uzak kendinle barışık yaşamalısın. Yapacaklarını durdurmak yerine, neler yapabilirim diye düşünmelisin.

SEVDİĞİNE SEVGİNİ ZAMANINDA SÖYLE

Hiç birşey, geçtikten sonra geri gelecek değil. Zamanında yapılan herşey, geçmişe birdaha dönmemek adınadır. Sevgi uğruna, geç kalmadan sevdiğin insana sevgini söylemelisin. Herşeyi düşündüğün, planladığın gibi yapmalısın, yarın diye erteleme yoluna girmemelisin daha sonra çıkmazlarda kalırsın hep erteleme yolunda kaybedersin.

Evimin Hanımı Olurmusun Bazen yenileceksin ama düşmeyeceksin yenilmelerden. Dik duracaksın, dik savaşacaksın boyun eğmeyeceksin. İstediklerini yapmak için, isteklerini sorgulayacaksın. İnsan hayatı, bazen depresyonlu geçebilmektedir. Hayaller, bazen gerçekleşmesede umudu bırakmadan yola devam edeceksin. Sevgilinle uzun ömürler düşünmelisin. Ha bugün, ha yarın gerçekleşecek en güzel mutluluklar sizinle olacağını unutmamalısın. O yüzden sevgiline evimin hanımı olurmusun? sorusunu sormaktan korkma! Gerçekci ol ve hayaller içindeki evlilik planlarını kurduğun gibi yaşa, gerçekleştir. Ömür boyu kalbinde kalanlarla, kalbini taçlandır.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; 2018 Trend Nişan Yüzükleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2023 Kardesiz Blog Designed