Göz Altı Morlukları Nasıl Geçer?

Göz Altı Morlukları Nasıl Geçer? Göz Altı Maskesinin Etkilesi, göz altı morlukları vede çizikleri için en iyi çözüm doğal maskelerdir.

Göz Altı Morlukları Nasıl Geçer? Göz Altı Maskesinin Etkilesi

Göz Altı Morlukları Nasıl Geçer
Sayfa İçeriği: Göz Altı Morlukları Nasıl Geçer, Göz Altı Maskesinin Etkileri, Göz Altında Morluklar Neden Olur, Göz Altı Morlukları Nasıl Giderilir, Göz Altı Morluğu Maskesi,

Göz altı morlukları vede çizikleri için doğal yöntemler çok olduğunu tüm hepimiz biliyoruz. Nemlendirici vede dinlendirici etkili doğal maskeleri siz değerli dostlarımız için yazımızda bulabilirsiniz. Bir çok maske çeşiti sizi derin korkulardan kurtaracak. Sağlıksız göz altıları için, en uygun yöntemler nelerdir, bunlarla birlikte mor göz altları oluşmuş insanlarında göz altı maskesi yapması önemli olduğunu burdan vurgulayalım. Yazımızın devamında sizin için birbirinden güzel doğal yöntemlerle gözünüze uygulayabileceğiniz maske tarifleri bulunmaktadır.

GÖZ ALTI MORLUKLARI NEDEN OLUR?

Göz altı morlukları genellikle alerjik rahatsızlıklara sahip insanlarda sıkca görülebilmektedir. Burun vede göz akıntılarıyla birlikte birikmiş olan kan, damarların belirginliğini arttırarak göz altı çevresinde mor bir görünüme neden olmaktadır. Aşırı derecede alkol vede sigara tüketen insanlarda göz altı morlukları sebep olmaktadır. Sigaranın vede alkolun kandaki oksijen miktarını azalttığı için göz altı morlukları görülebilmektedir. Çok derece tuz tüketimide, göz morluklarına sebeptir. Vücutta ödem oluşmasına sebep olduğu için aşırı tuz tüketiminden kaçınılmalıdır.

GÖZ ALTI MORLUKLARI NASIL GEÇER?

Aslında bunun için her insan bilmeli ki, çok yöntemleri vardır. Göz altı morluklarını bir çok yöntemle geçirmeniz mümkündür bizler size vermiş olduğumu yöntem sayesindede gözlerinizin altındaki morluklardan, çiziklerden kurtulmanız mümkün. Uykusuzlukta, beslenme düzeni, stres, çevresel faktörler gözlerinizde morluk vede çizikler oluşturmaktadır. Yalnız genetik olarak yada sağlık problemleri ile ilgili sorunlarınız yoksa bu yöntem tam size göredir.

Göz altı morlukları geçirilmesi için öncelikle asıl sebebinin ne kaynaklı olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Göz altı morlukları eğerki, hastalık sonucu olmuyorsa sağlıklı uyku düzeni, bol su tüketilmeli vede dengeli beslenmeye dikkat etmelisiniz. Bu saydığımız şeylere önem verirseniz, göz altı morluklarını engellemiş olursunuz. K ve C vitamini içeren kremler ile göz altınıza sörerek göz altı morluklarını hafiflete bilirsiniz. Sabah kalvaltınızı düzenli şekilde yaparak vede sağlıklı yiyecekler tüketerekte göz altı morluklarını geçirmeniz mümkün. Uykusuzluktan kaynaklanan göz altı morlukları için, ılık çay kompresleri vede patates halkalarını uygulayabilirsiniz. Geçici olarak işinizi görecektir.

GÖZ ALTI MASKESİ

GÖZ ALTI MASKESİ MALZEMELERİ

1 adet kivi
1 çay kaşığı buğday yağı
1 tatlı kaşığı bal

GÖZ ALTI MASKE UYGULANIŞI

Kivinin birazını rendeleyin vede içine öncelikle balı katın daha sonra ise buğday yağını katarak bolca karıştırın. Göz altlarınızı temizleyin öncelikle, temizlenmiş göz altlarınıza yavaş şekilde sürün 10 – 15 dakkika bekleyin. Bekledikten sonra pamuk yardımı ile nazik şekilde temizleyin. Bu uygulamayı haftada iki kere yapın göreceksiniz ki göz altınızdaki nem oranı artmış olacaktır.

Göz Altı Morlukları Nasıl Geçer sayfamızda siz değerli dostlarımız için, göz altı morluklarından nasıl kurtulacağınıza yardımcı olmak istedik. Yazımızda göz altı maskesi ile göz altı morluklarınıza iyi geleceğini düşündük vede sizin için uygun maske tarifi sunduk. Sizinde eğerki göz altı morlukları nasıl geçer yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Göz Altı Morlukları Nasıl Geçer sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Evimin Hanımı Olurmusun?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed