Gül Kokulu Sevdiğime Sözlerim

Gül Kokulu Sevdiğime Sözlerim Sana Seni Anlatmam Gerek, sözler kıyafetsiz kalır yanında dilim tutulur heyecana doruk yenilebilirim…

Gül Kokulu Sevdiğime Sözlerim Sana Seni Anlatmam Gerek

Gül Kokulu Sevdiğime Sözlerim
Sayfa İçeriği: Gül Kokulu Sevdiğime Sözlerim, Gül Kokulu Sözleri, Gül Kokulu Aşk, Gül Kokulu Aşk Sözleri, Gül Kokulu Sevgi Sözleri, Gül Kokulu Yazıları, Gül Kokulu Anlamlı Sözler, Gül Kokulu Geleceğim

Gül kokulu, sevdiğim yıllarımı senin için harcamaktayım. Sevgimi sana sonmak için kalbinde olmaya daima yeğanedim. Bir bütün olduk, seninle hayat yolunda. Yıllar bizi ayırmasın diye dua ediyorum rabbime. Herşeyimiz birlik içinde, huzurlu, mutlu geçsin. Sen benimle, ben seninle bütün olarka yaşayalım. Sevgimiz hiç bitmesin. Sana yazdığım sözler, içimden gelen haykırmak istediğim sevgimin sözleridir. Bugün bitecek, yarın yine gelecek günler içinde hep biz olalım.

Zaman dilimi arasında kalan bütünlüğümüzle birlikte, zamana değil kendimize ayak uyduralım. Hep yanımda ol, hep yanındayım. Gözlerinde ki boğulu gülüşüne hasretim, ellerinin sıcaklığına vurgun. Seni sevdiğim kadar hiç birşeyi sevemiyorum.

GÜL KOKULU ESMER YARİM

Teninin kokusu sarmış dört bir yanımı, sarıldığımda herşeyi unuttuğum dünlerim. İyi ki karşıma çıkıp, bana herşeyi unutturdun. Seninle bir ömür aynı hayatı yaşayıp, yaşlanmaya adadım kendimi. Sen bana herşeyi öğrettin, ben de sana sevgimin son damlasına kadar geldim.

Huzuru kendimize benimseyelim, mutluluk hiç bırakmasın bizi. Gülelim, güldürelim eğlenelim hayat bizim hayatımız. Senle ben, birlik içinde yarınlara koşalım. Sevgimize sevgi katalım, huzurumuza huzur katalım. Bizi çekemeyenlere inat yaşamaya devam edelim. Her günümüzü yan yana geçirelim sevdiğim. Geleceğimiz bizi ayırmasın, biz birlik içinde huzurlu yolda gidelim.

Gül Kokulu Sevdiğime Sözlerim, yarınlar bizi beklerken, biz kendimiz için en güzel sevdanın yolunda birbirimizle birlikte gidelim. Mutluluğumuzu doyasıya yaşayalım. Birbirimizi kırmadan, dökmeden ayrılıkların uzak olduğu gibi yaşayalım. Seninle herşeye var olan benliğim, sensiz hiç birşeyin hevesini alamaz. Sen bende, bir bütün oldun artık kaybolma benden, gitme benden yapamaz bu beden sensiz. Kötülüklerden uzak, iyiliklere yakın birbirimizi severek koşalım yarınlara.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Yeni Ucuz iPhonelar Piyasaya Geliyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed