Yeni Ucuz iPhonelar Piyasaya Geliyor

Yeni Ucuz iPhonelar Piyasaya Geliyor iPhone X Benzer Yeni iPhonelar, Apple’in yeni ürettiği iPhone modeli yakın zamanda piyasaya çıkıyor.

Yeni Ucuz iPhonelar Piyasaya Geliyor iPhone X Benzer Yeni iPhonelar

Yeni Ucuz iPhonelar Piyasaya Geliyor
Sayfa İçeriği: iPhone x Fiyatları, Yeni iPhone X Daha Ucuz Olacak, Yeni Model Ucuz iPhone Geliyor, Yeni Model iPhone Nasıl, Ucuz iPhone Fiyatları, Ucuz iPhone Özellikleri

APPLEDEN YENİ UCUZ İPHONELAR PİYASAYA GELİYOR

Gündem de apple’in en son çıkarmış olduğu telefonu iPhone X yeni kasa tasarımı ile baya bir söz ettirdi kendinden. Vatandaşlar ise, yeni iPhone X almak için can atmakta. Eğerki sizde iPhone X modelini almak istiyorsanız, acele etmemenizi öneriyoruz. Çünkü apple’in yeni iphone modeli 3 ay sonra geliyor vede iPhone X tasarımına benzeyecek.

Apple, şirketinin 3 ay sonra yeni iPhone modellerini piyasaya sürmesi beklenmekte. İnsanları çok miktarda para yatırmalarından alı koyacağa benzemekte. iPhone X okadar yüklü miktar da para vermenize gerek kalmayacak, yeni iphone modelleri geliyor. iPhone X tasarımı ile aynı olacak yeni cihazlar, ucuz fiyata da insanlara sunulacak. 6.1 inç’lik ekran LCD model olmaksızın, merak edilmekte. iPhone X ile aynı olacağı düşünülen telefon, çıkmasında iPhone X modelini aratmayacağa benziyor.

3 AY SONRA YENİ MODEL İPHONELAR GELİYOR

Yeni gelecek iPhone modelleri, ilerleyen zamanlar da yine üretilmeye devam edecek. Vazgeçilmez iPhone modelleri ile bir çok insan telefona çok büyük miktar da paralar vermekte, tabi ki para vermnek istemeyen insanlar ise LCD ekranlı iPhonelar artık tercih edilecek. LCD iPhone, çıkacağı gibi telefon şatışlarında baya bir ön sırada olacağa benziyor.

Apple’in başlarda, LCD vede OLED iPhone sayılarını eşit tutarken, sonraları ise LCD modellerin üretimini yapmaya karar verdi. iPhone yeni model cihazların ucuz olmasında ki amaç ise, seçilen cihazların düşük maliyetli olmasındandır. Mesela, iPhone X’in OLED paneli, 100 $ fazla, yeni iPhone da kullanılmış LCD panelin fiyatı ise, 40$ filan. Yeni çıkacak iPhone modellerin fiyatları uygun olması beklenmektedir.

Yeni Ucuz iPhonelar Piyasaya Geliyor hakkında merak edilen yeni ucuz iphonelar artık günümüz de piyasaya girmekte. Sizinde eğerki yeni ucuz iphonelar piyasaya geliyor yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Apple’in yeni tasarlamış olduğu ucuz iPhonelar geliyor. Sizinde gözünüz eğerki iPhone X almakta ise, az daha sabrederek yeni vede ucuz iphone alabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Sağ Kol Uyuşmasının Nedeni Nedir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2023 Kardesiz Blog Designed