Hayalimin Eşiğinde Kayboldum

Hayalimin Eşiğinde Kayboldum Kurduğum Düşlerde Tükendim, Kurduğum düşlerin peşinde izlerimle yapayalnız umutlar ile düşüncelerde tükendim.

Hayalimin Eşiğinde Kayboldum Kurduğum Düşlerde Tükendim

Hayalimin Eşiğinde Kayboldum
Sayfa İçeriği: Hayalimin Eşiğinde Kayboldum, Kurduğum Düşlerde Tükendim, Sebep Ararken Kayboldum Nedensiz Ufuklarda, Hayat Yolunda, Anlamlı Sözler Sokağı, Hayalimin Eşiğinde Kayboldum Yazıları, Hayalimin Eşiğinde Kayboldum Özlü Yazılar

Hayalimin eşiğinde kayboldum yalnızlık rıhtımı şehrimin yalnızlığında. Kurduğum onca düş biriktirdim içimde vede tükendim gidenlerin arkasında. Hayal oldu tüm gerçek sandıklarım. Şimdi, yok benden eser. Eser yaratacak olanlar yok oldular birer biber, yalnızlığa terk ettiler benliğimi. Benliğimin kıyısın da serzeniş gibi uçurum evresindeyim. Enkaz gibi döküntüler kusmaktayım etrafa, yıgıntı gibi gözlemlerimle.

Savruldum dünden bugüne geleceğimin en mirascısı olarak aşk yolunda. Seviyorum dedim, seviyorum dediler vede yok oldular. Neden belirtmeyen sevdalarım hep buzladılar, bulanıklaştırdılar. Önünü göremeyenler ile çıktım hep yola, yarı yolda kaldım birgün kavuşurum özlemi ile bekledim yine kaybettim. Kaybettiklerimin yanı sıra vurgunlara uğradım.

SEBEP ARARKEN KAYBOLDUM NEDENSİZ UFUKLARDA

Ufuk dolu gecelerimin, görünmez ufkundaydım adeta, gecenin sisli beyazlıklarında. Sevgimin peşinden gittim zaman beni bırakmaz sandığım yalnızlığıma. Anlattıklarım hep derinden deşti, kalbini yıktı. Kalbimi parçalayanlar sebepsiz yok oldu. Geceler sırdaş gibi döktüklerimi dinledi, dost oldu, arkadaş oldu, sırdaş oldu. Geçen zaman bile beklemezken beni, kurduğum düşler kayboldu.

Varlığım çöküşlere düştüğünde, nasıl çıkarım diye düşündüm. Gidenlerin arkasından üzülmek yerine toplamam gereken benliğimi iyileştirdim. Her zaman dik olmaya çalıştım, dik durdum. Bıraktım aşk dolu dizgin sözcükleri. Hep sırtımdan vuranlar, aşkı gerçekce söylediklerim oldu. Aşkı yaşattıklarım, birgün ansızın gittiğin de anladım ki aşk bana göre değil, hayal kurmanın içinde kayboldum o an. Benliğimle bensiz kalan kalbim, üzüntülerini herzaman içinde biriktirdi.

Hayalimin Eşiğinde Kayboldum, hayat yokuşu insanı öyle bir yormakta ki, bazen insan dinlenmek isterken bile kaybedebiliyor. Kayıp şehirlerde, yolunu ararken bitkin düşen bedeni anlamak ne kadar zor ise işte bir aşktan kopmuş vede ayrılmış insanı anlamak okadar zordur hayat yolunda. Bir insana sırdaş olmak o insanı daima anlamak vede kol kanat germektir.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Adet Geçikmesi Kilo Vermeyi Etkiler Mi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed