Hayat Keşfinde Yorgunluk

Hayat Keşfinde Yorgunluk Derin Suların Mutluluğu, Mutluluk adına kapılmış keşifler doğrultusunda çizmektir hayat yolu yorgunluğu.

Hayat Keşfinde Yorgunluk Derin Suların Mutluluğu

Hayat Keşfinde Yorgunluk
Sayfa İçeriği: Hayat Keşfinde Yorgunluk, Derin Suların Mutluluğu, Hüzüntü Denizinde Sırılsıklam Gözler, Hayatın Anlamı Nedir, Hayat Yolunda Keşif, Hayat Yolunda Yorgunluk Sırları, Hayat Yolunda Mutluluk

Hayat keşfinde yorgunluk, insanın mutlu olmak için çabaladığı zamanının akıp gittiği keşiflerdir yalnızlık. Derin suların mutluluğu, huzurun ışığıdır kapılan hayaller. Mutluluk adına gidilen yolda, yorgunluklar kovaladıkça insanı, bitkinlik, halsizlik savurur ordan, oraya. Yalnız kaldın mı anlar insan hayat yolundaki yorgunluğu, yüklediği yükü ağır gelir amansızca düşer, kalkmaya çalıştıkça yakın bir el arar, hayat yolunda. Hayat yolunda zorluklar vardır. Ya batarsın, ya çıkarsın.

Derin sular, götürür insanı uzaklara derinlere dalar gözler. Düşüncelere kapanır bazen insan, derin derin düşünür çıkamaz içinden huzuru arar, bulacakken elinden kaybeder. Zaman der susar, sustuğu ile kalır yalnızları oynar. Yorgunluk vurur, yorgunluğun acısı ile insan günden güne erimektedir. Yarın daha güzel olacak hayali ile yaşamaktadır insan. Hayatı keşfetmek için çıkar yola, iş, güç derken birden biter hayat. Mutluluk gelecekken, hastalıklar çalar kapıyı.

HÜZÜNTÜ DENİZİNDE SIRILSIKLAM GÖZLER

Gözlerde oluşur buğulu yaşlar, derin kıyılara doğru götürür içindeki hüzünü. Hüzünlüdür insan içten içe, bazen derinden yaralanır, bazen alışmaya çalışır yaralara. Hiç birşey yokmuş gibi davranır, yaşamaya devam eder, hüzüntü denizin de, sırılsıklam gözler ile mutluluğu arar, bulacağını düşünür ama kaybetmiştir hayat yolunu.

Zamansız gelen tüm herşey çıkmaz engebelere sokar insanı, ayakta kalmaya çalışır zorluklara rağmen, başarmalıdır. Başarıya ulaşmak için dik durur, yardım edecek kişiler ararken kimsenin yanında olmadığını fark eder hayat keşfinde, yorgunluk iyice kaplar bedeni. Ölü mü ister ama bilmez ki her isteyene ölüm gelsin, ölüm her kula birden beklemediği anda geldiğini bilmez insanoğlu. Yaşamaya vede acılarına katlanmaya alışır insan yoluna devam eder. Bazen yenilir, bazen ise yeneceğini düşünerek destek alır umutlarından.

Hayat Keşfinde Yorgunluk, işte hayat denilen yolda, yarıda kalmakta bizler için yolu tamamlamakta. Birgün düşersin, birgün kalkarsın ama hiç birşey yokmuş gibi aynı devam edersin. Her insanın bir hüzüntüsü vardır, göremesekte içinde yaşamaktadır. Dışarı vurmasa da insan yorgunluğunu gözlerdir onu belli eden en hırçın dalgalar. O halde, hayat keşfinde yorgun düşen insanları dinleyelim, mutluluğuna ortak olalım.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Kapı Gıcırtısına Ne İyi Gelir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2023 Kardesiz Blog Designed