Kapı Gıcırtısına Ne İyi Gelir?

Kapı Gıcırtısına Ne iyi Gelir? Kapı Gıcırdama Sorununa Pratik Bilgiler, Günümüz de nerde ise tüm insanın başına kapı gıcırtı sesi kabusu gelmiştir.

Kapı Gıcırtısına Ne İyi Gelir? Kapı Gıcırdama Sorununa Pratik Bilgiler

Kapı Gıcırtısına Ne iyi Gelir
Sayfa İçeriği: Kapı Gıcırtısına Ne İyi Gelir, Kapı Gıcırdama Sorununa Pratik Bilgiler, Gelir, Kapı Gıcırdama Sorunu, Kapı Gıcırdama Sorununa Çözüm, Kapı Gıcırdama Sorununa Öneriler, Kapı Kolu Nasıl Yağlanır, Kapı Menteşesi Nasıl Yağlanır, Kapı Gıcırtı Sesine Ne Yapılır, Kapı Gıcırtısı, Ev Kapı Yağlama, Kapı Kolu Yağlama, Gıcırdama Sesi, Araba Kapısı Gıcırdaması, Menteşe Nasıl Yağlanır

Kapı gıcırtısına ne iyi gelir hakkında insanların bilmesi gereken pratik bilgileri vede kapı gıcırdama sorunu çözümü ile ilgili pratik yöntemleri sayfamızdan bulabilirsiniz. Sizde eviniz de kapıların gıcırtı sesinden şikayetçi iseniz, kapı gıcırtısına ne iyi gelir? yazımızdan yardım alabilir vede uygulayabilirsiniz. Kapı gıcırtı sesine ne yapılır? hakkında bilginiz yoksa, sizler için hazırladığımız yazımız da kapı gıcırdama sorunu hakkında bilgileri öğrenebilirsiniz.

Kapılar, eklem yerlerinde vede menteşeler de belli zaman sonra toz ve pas sebebi ile aşınmaya uğramakta vede rahatsız edici gıcırtı sesi yapmaktadır. Bu nedenden dolayı kapı gıcırdamasına iyi gelebilecek çözümleri sizler için derledik. Kapılar genellikle evde yoğun olarak kullanılan bir araç olması sebebi ile aşınmaya maruz kalmaktalar. Aşınan kapılar, gıcırtı diye adlandırılan sesleri meydana getirirler. Kapı gıcırdamasına iyi gelebilecek pratik bilgileri maddeler halinde bulabilirsiniz.

KAPI GICIRDAMA SORUNUNA ÖNERİLER

Gıcırdıyan kapınızda bulunan, menteşe çubuğuna vazelin sürün. Menteşenin oyuklarına doğru ittirirken bir çekiç ile çakarak, rahatlıkla menteşe çubuğunun içine kaymasını vede yerleşmesini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Kapı gıcırdımasına en ideal olarka bilinen makine yağıdır. Kullanım sırasında dikkat edilmesi gereken önemli hususlardan menteşelerin içine doğru akıtarak sıkmanız gerekmektedir.

Bulaşık telinizin üzerine, temizleme tozu dökün vede menteşe çubuğunu ovalar gibi teli üzerine sürün. Menteşenin oyuklarına doğru ittirirken bir çekiç yardımı sayesinde, çakarak rahatlıkla menteşe çubuğunun içine kaymasını vede yerleşmesini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Beyaz renke olan makine yağınızı menteşenize sürdükten sonra, menteşenin oyuklarına doğru ittirerek, bir çekiç ile birlikte çakarak rahatlıkla, menteşe çubuğunun içine kaymasını vede yerleşmesini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Beyaz mumu eritin vede eritmiş olduğunuz beyaz mumu menteşenin çubuğunun üzerine dökün. Aynı şekilde menteşenin oyuklarına doğru ittirerek, çekik yardımı sayesinde, çakarak rahatlıkla menteşe çubuğunun içine kaymasını vede yerleşmesini kolaylıkla sağlamış olursunuz.

Kapı Gıcırtısına Ne İyi Gelir, hakkında bilmeniz gerekenleri vede kapı gıcırtısına pratik önerileri bulabilirsiniz. Sizin de eğerki kapı gıcırtısına ne iyi gelir yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Kapı gıcırtısına ne iyi gelir sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla da paylaşarak, sayfamızdan haberdar olmalarını sağlayabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Anne Sütü Sarılığı Nasıl Anlaşılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed