Hayat Paylaşmaktır Sevmek

Hayat Paylaşmaktır Sevmek Birbirini Anlamaktır Cana Yakın Olmak, paylaştıkca güzelleşir hayat dostluk adına mutluluk rüzgarında.

Hayat Paylaşmaktır Sevmek Birbirini Anlamaktır Cana Yakın Olmak

Hayat Paylaşmaktır Sevmek
Sayfa İçeriği: Hayat Paylaşmaktır Sevmek Sözleri, Hayat Paylaşmaktır Sevmek Mesajları, Hayat Paylaşmaktır Aşk, Hayatı Anlamak, Hayat Paylaşmaktır Sevmek Dostluk, Hayat Paylaşmaktır Sevmek Dost, Hayat Paylaşmaktır Sevmek Arkadaşlık,

Hayat, insanı bazen yormaktadır kimi zaman yorucu geçen zamanlarda üzüntülere boğulmak gibidir dost aramak. Paylaşmaktı oysa hayat, seviyorum diyenlerle yanındayım diyenlerle. Anlamsızca çekip gidenlere kaptırmışız oysa kendimizi hayat yolunda. Sevmek bazen, insana çok şey anlatır yanında eğerki seni anlayan birileri varsa. İçine kapanırsın amansız duygularla bitkin gidişleri seyredersin oysa. Yaşamaktan bunalır kendini amansız bir çukurda sanarsın. Çıkmazlara girersin, yardım eli beklerken kimseler olmaz yanında.

DOSTLUK DEDİĞİN HAYAT YORDUĞUNDA DİNLEMELİ SENİ

Dostluk kavramını iyi anlamalısın, kimi dost görünür hayatta, kimi düşman ama dostunuda, düşmanınıda fark edemez bazen insan. Kime sığınacağımızı iyi seçmeliyiz, kime gönül defterimizi açıp, derdimizi dökeceğimizi iyi belirlemeliyiz. Bugün varım diyenler, yarın köstek olup uçabilirler hayatınızdan. Hayatı iyi tanımalısın insanoğlu, ne oldum diye hava yapmayacaksın yarının ne getireceğini düşünmelisin ona göre önüne bakmalısın. Hayat, her insanı yorar, önemli olan yolunu doğru seçmelisin, doğru kişilerle karşılaşmalısın. İnsanları iyi dinlemelisin, anlamalısın.

Yokluğu ile bile seni hatırlayan insanlara sadık olmalısın, hayat sıkıntını giderebileceğin insan değil, hayatın zor günlerinde yanında durabilen ile dost olmalısın. Hayat işte kimine güler, kimine ise kötü günler gösterir dememelisin. Her zaman sabırlı, azimli davranmalısın. Zaman birgün seninde yüzünü güldüreceğini anımsamalısın.

YAŞAM İLE MÜCADELE YOLUNDA

Yarınların, sana ne getireceğini kimse bilemez, sende bilemezsin ama güzel günlerin geleceğini hayal etmelisin, kurduğun düşlerin peşinden gitmelisin. Hayat işte, yaşamayı sevmeli, yaşam ile mücadele yolunda sabretmelisin.

Hayat Paylaşmaktır Sevmek, unutma hayat her zaman birşeyleri paylaşmaktır. Bazen ufak bir tebessüm, bazen ise mutluluğunu. Sen sen ol, kimseyi küçümseme, küçümsersen eğer birgün o küçümsediğinin aynısını yaşarsın. Her zaman şükret, hayatta rabbinin sana bir şans daha verdiğine, nefes aldığına. İnsanlara her zaman güler yüzle yaklaş. Hayat seni yorsada, bitkinleştirsede huzurunu elinden bırakma, birgün yorulduğun hayatta güzel günler seni huzur içinde bekliyor olacak. Kimse dört dörtlük değildir hayatta, sadece dışarıya gösterdikleri kadardır herşey hiç birimizin içini, hiç birimiz bilemeyiz. Sağlıklı yaşamlar sunan rabbimize binlerce kez şükretmeliyiz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Böbrek Taşı Belirtilerine Dikkat

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed