Hayata Bağlanmıştım Seninle Birlikte Yeniden

Hayata Bağlanmıştım Seninle Birlikte Yeniden, Ürkek kuş misali bağlanmıştım seninle hayata, sımsıkı tutunmuştum sen yanımda iken.

Hayata Bağlanmıştım Seninle Birlikte Yeniden Ürkek Kuş Gibi

Hayata Bağlanmıştım Seninle Birlikte Yeniden
Hayata Bağlanmıştım Seninle Birlikte Yeniden

Keşkelerle başlayan hayatın dibindeyim her zaman, ürkek kuş misali. Doğmamış duygularımın hayalini kurmaktayım, seninle dolu dolu yaşadığım hayatın. Gönül yalnızlığı içinde kayboldum, yaşamakta mutluluğu seninle tattım. Her süzülen yaş gibi, anlattım derdimi sana, şiir olup aktım içine damla damla.

Hasret gibi, özlem gibi, düşlerimin umudu huzurumun kaynağı, sevgimin nuruydun. Hayata bağlanmıştım seninle birlikte yeniden. Gökyüzündeki yıldızların, parlaklığı gibi yüreğinin güzelliğide yüreğime ışık saçtı. Rüzgar olup, estim kalbine. Gözlerimi kapatmadan dön sevdiğim. Hayat gözü ile son kez daha aynı duygularla seveyim sevgin.

Her gece aklıma düşüyorsun, gözlerin geliyor gözlerimin baktığı yerlerde. Ellerinin sıcaklığını düşünüyorum tuttuğun ellerimi ısıttığın. Söylediğin onca sözler geliyor aklıma unutmak mümkün değil seninle onca geçirdiğimiz maziyi. Düşlerimde seni düşünmekteyim her karanlık gecemde, hayalinle boğuşuyorum gerçek olur diye. İçimdeki fısıltı sesleri birgün gelirsin diyor, umut ediyorum oysa günden güne. Camdan yağmur damlalarını izliyorum, buğulu cam’a senin adını yazıyorum su olup süzülüyorlar kendiliğinden. Onlarda beni bırakıp gidiyor, senin gittiğin gibi. Dokunamıyorum eskisi gibi ellerine, dokunamıyorum eskisi gibi yüreğimle yüreğine sözlerimle.

Ürkek Kuş Gibi Sığınmıştım Yüreğine

Gözyaşlarım esir oldu gidişine, sensizliğe sevgimle. Işıl ışıl sevda biriktirdim içimde sana karşı, denizin maviliğinde huzurun derinliklerinde. Her sözcüklerim sana hitaben, seni anlatmakta seni yaşamakta, her sözcüklerim senin duygunu dilemekte, dillendirmekte. Hep seni yazıyorum, hep seni anlatıyorum, yüreğini anlatıyorum satırlara, yüreğinin sevgisini söylüyorum okuyanlara. Dünya kadar kocaman bir yürek anlatıyorum onlara, sen ve ben ikimiz bir sevgi yolunda aydınlandığımız ebediyetim.

Hayata Bağlanmıştım Seninle Birlikte Yeniden, huzuru naşh ettin ömrüme, birden ise çekip gittin hayatımdan. En güzel şiirleri ise kendine yazdırdın şimdi hayatım boyunca. Dökülen sözcükler hep seni anlatacak, hep seni yaşayacak. Mısralar bile dilden dile gelecek. Mutluluğumuzu tarihler hatırlayacak belkide, gelecek nesiller okuyacak sevdamızı ama biz artık senle ayrı dünyalarda birlikteymiş gibi yaşayacaz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Yapay Zeka Telefon Türkiyede Satışa Sunuldu!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed