İşçi Bayramı Mesajları

işçi Bayramı Mesajları En Güzel İşçi Bayramı Sözleri, sayfamızda 1 mayıs işci bayramı olarak kutlanmakta,bizde sizler için işci bayramı mesajlarını derledik

İşçi Bayramı Mesajları En Güzel İşçi Bayramı Sözleri

işçi Bayramı Mesajları
Sayfa İçeriği: İşçi Bayramı Mesajları, En Güzel İşçi Bayramı Sözleri, İşçi Bayramı Sözleri, Ünlü İşçi Bayramı Mesajları, İşçi Bayramı Mesajları Facebook, İşçi Bayramı Mesajları Yeni, İşçi Bayramı Mesajları 2018, İşçi Bayramı Anlamlı Mesajları, İşçi Bayramı Özlü Mesajları

Sayfamızda 1 mayıs işci bayramı olarak kutlanmakta,bizde sizler için işci bayramı mesajlarını derledik. Bir çok insanın tatil yapacağı, 1 mayıs işci bayramında yazımızın devamında güzel işçi bayramı mesajları bulabilirsiniz. Her yıl olduğu gibi bu yılda tüm çalışanlar 1 Mayıs günü resmi tatil olarak kutlanmakta. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü olarak kutlanırken, tüm çalışanlar resmi tatil olarak 1 günlük tatil yapacaklar. Bu yazımızda siz değerli dostlarımzı için hazırladığımız birbirinden güzel işçi bayramı mesajlarını bulabilirsiniz. İşçi Bayramı Sözleri için yazımızın devamına gidebilirsiniz.

1 MAYIS EMEK ve DAYANIŞMA GÜNÜ MESAJLARI

1 Mayıs’ın, anlamına yakışır bir şekilde dostluk ve dayanışma havasında kutlanmasını dileyerek, başta işçi, memur ve emekçiler olmak üzere bütün milletimizin Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum.

– 1 Mayıs barış, demokrasi ve güvenIi bir geIecek için mücadeIe günüdür.

Tüm emekçilerin 1 Mayıs Birlik, Mücadele ve Dayanışma Günü kutlu olsun.

– HaIkIarın nasırIı yumruğu baIyoz gibi patIıyor.Devrimin şanIı daIgası dünyamızı kapIıyor.

Emek, sermayeye öncüldür ve ondan bağımsızdır. Sermaye ancak emeğin meyvesidir ve emek olmadan sermaye olmazdı. Emek sermayeden üstündür ve daha büyük önem arz eder. Abraham Lincoln

– En kutsal kazanç alın teri ile kazanılan helal kazançtır. 1 Mayıs’ta bu helal kazanç üzerine kurulmuş en önemli gündür. Bu özel gününüzü kutluyorum.

Hakları için ölenlere minnet ve şükran, akan tere selam ve saygı ile 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı Kutlu Olsun.

– Yepyeni bir güneş doğar dağIarın dorukIarından, MutIu bir hayat fiIizIenir kavganın ufukIarından, Yurdumun mutIu günIeri mutIak geIen gündedir.

BirIik ve dayanışma inancıyIa emek, barış ve özgürIük mücadeIesinde tüm eziIenIerin 1 mayıs işçi bayramını kutIarım.

– 1 Mayıs Barış, Demokrasi ve Güvenli bir gelecek için mücadele günüdür.

İşçilerin bir ɑn önce iş-emekçi dünyɑ görüşüne vɑrmɑlɑrını yɑdɑ vɑrdırmɑlɑrını diliyorum.

– Ulusları gürleyen sesi yeri göğü sarsıyor.

Vermeyin insana izin kanması ve susması için, Hakkını alması için kitleyi bilinçlendirin, Bizlerin ellerindedir gelen ışıklı günler.

İŞÇİ BAYRAMI SÖZLERİ

Özgür ve eşit bir gelecek için mücadele verdik, elbet bir gün güneş doğacak ve karanlıktan aydınlığa çıkacağız. Güzel günler göreceğiz çocuklar…

– Hakları için ölenlere minnet ve şükran, akan tere selam ve saygı ile 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı Kutlu Olsun.

İşçi Bayramı Mesajları

1 Mayıs barış, demokrasi ve güvenIi bir geIecek için mücadeIe günüdür. Dayanışmanın, iyiliğin, birliğin ve güzelliğin birleştiği 1 Mayıs’ta tüm işçi kardeşlerimizi kutluyoruz.

– ÖzeIde emekçiIerimizin, geneIde dünya emekçiIerinin birIik mücadeIe ve dayanışma günü 1 Mayıs işçi bayramını kutIuyorum.

Emek, sermayeye öncüldür ve ondan bağımsızdır. Sermaye ancak emeğin meyvesidir, ve emek olmadan sermaye olmazdı. Emek sermayeden üstündür ve daha büyük önem arz eder. (Abraham Lincoln)

İşçi Bayramı Mesajları yazımız’da siz değerli dostlarımıza 1 mayıs işçi bayramı mesajlarını derledik. Sizde sosyal ağlarınız’da işçi bayramı mesajlarını paylaşabilirsiniz. İşçi Bayramı Mesajları yazımız hakkında sorularınızı bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. İşçi Bayramı Mesajları sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilir vede en güncel sözler‘den haberdar olabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Anneler Günü Ne Zaman Hangi Tarihte

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed