Kadir Gecesi Sözleri

Kadir Gecesi Sözleri Kadir Gecesi Mesajları İle İlgili Mesajlar, Ramazan ayının bitmesine yaklaşırken, kadir gecesi sözlerini sayfamızdan bulabilirsiniz.

Kadir Gecesi Sözleri Kadir Gecesi Mesajları İle İlgili Mesajlar

Kadir Gecesi Sözleri
Sayfa İçeriği: Kadir Gecesi Sözleri, Kadir Gecesi Mesajları, Kadir Gecesi Sözleri Facebook, Kadir Gecesi Sözleri Yeni, Kadir Gecesi Sözleri 2018, Kadir Gecesi Mesajları İle İlgili Mesajlar, Kadir Gecesi Sözleri İle İlgili Sözler, Kadir Gecesi Sözleri Ayetli, Kadir Gecesi Sözleri Hadisli

Kur’an-ı Kerim’in indirildiği mübarek bereketli, bin aydan hayırlı olan gecedir. Kadir gecesi insanlığun kurtuluş reçetesi olarak, dualar, ibadetler yapılmaktadır. 27. gecesi kutlanacak olan kadir gecesi ile ilgili kadir gecesi sözlerini yazımızda bulabilirsiniz. Birbirinden güzel kadil mesajları ve kadir gecesi sözlerini sayfamızdan bulabilirsiniz.

En güzel kadir gecesi mesajlarına yazımızın devamına giderek ulaşabilirsiniz. Sizde yazımızda bulunan kadir gecesi sözlerini ve kadir gecesi mesajları ile ilgili mesajları arkadaşlarınıza sosyal ağlar üzerinden paylaşabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıcılarının, uygulamalar üzerinden sevdiklerine en güzel kadir gecesi sözlerini paylaşabilmek için yazımızdan yardım alabilir. Kadir gecesinin önemine vede bu gecede ibadetlerin ne derece faziletli olacağı bildirilmektedir.

KADİR GECESİ MESAJLARI

Arşı Ala’nın kapılarının ardına kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı bu mübarek bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle! Kadir Geceniz mübarek olsun.

– Yüreğine bin damla serpilsin ki yüreğin ferahlasın, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun ki huzur dolu bir yaşamın olsun, bu mübarek Kadir gecesinde tüm dualarınız kabul olunsun.

Bugün ettiğiniz bütün dualar göklere yükselip, tek tek kabul olup üzerinize sağanak gibi yağsın inşallah. Kadir Geceniz mübarek olsun.

KADİR GECESİ İLE İLGİLİ SÖZLER

Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin

– Allahım, Kendi gayret ve aktivitelerimizin yanında, senin tevfik ve inayetine de fevkalâde önem verelim. Her hareketimizde rızana mazhar olma yollarını araştıralım. Senin inayetine vesile sayılan birliğe-beraberliğe olağanüstü ihtimam gösterelim Ya Rabbi!

Allahım, Sen bizleri dur-durak bilmeden sürekli koşan, Hak’ka yürüyenlere yürümenin âdâbını öğreten, iç dünyası itibarıyla her zaman ocaklar gibi cayır cayır yanan ve yanarken de asla gam izhar eylemeyen; eyleyip ağyârı âhına âgâh kılmayı düşünmeyen her zaman içten içe yanan ve kendine sığınanların ruhlarına hararet üfleyen kullarından eyle Ya Rabbi!

– Allahım, Sen bizleri her zaman hakkı tutup kaldırma peşinde, mülk ve melekut alemiyle alakalı duyup hissettiklerini başkalarına duyurma iştiyakıyla yanıp tutuşan diğergamlardan eyle Ya Rabbi!

Mübarek Kadir Gecenizi kutlar, her şeyin gönlünüzden geçtiği gibi olmasını temenni ederim. Kandiliniz mübarek olsun.

– Gül sevginin tacıdır, her bahar bir gül taçlanır. O gül ki Muhammet’i hatırlatır. Onu hatırlayana gül koklatır. Gül kokulu sevgi dolu nice kandillere..

Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.

– Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Kadir Geceniz Mübarek Olsun.

Hayırlı Kandiller… Yüce Rabbim bu güzel gecede bizlere onun rızasını kazanacak ameli versin, Kadir geceniz hayırlı olsun.

– Allah’ü Teâla iki cihanda cümlemizi aziz ve bahtiyar eylesin. Cennetiyle, cemaliyle müşerref eylesin. Rıdvan-ı Ekber’ine vasıl eylesin. Kadir geceniz mübarek olsun…

Kadir Gecesi Sözleri sayfamız da derleyip düzenlediğimiz en güzel kadir gecesi sözleri ve mesajları bulunmakta. Sizde yazımızdan kadir gecesi sözlerini sevdiklerinizle hayırlı gecede paylaşabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Kadir Gecesi Tarihi Ne Zaman?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2022 Kardesiz Blog Designed