Kal Desem Kalırmısın Yüreğimde

Kal Desem Kalırmısın Yüreğimde Kapanan Kapılar Sokağı, içimi acıtan tüm sevdalar vurgu geçti ansızın, belkide sevgimi hiçe sayan zamanlar misali.

Kal Desem Kalırmısın Yüreğimde Kapanan Kapılar Sokağı

Kal Desem Kalırmısın Yüreğimde
Sayfa İçeriği: Kal Desem Kalırmısın Yüreğimde, Kapanan Kapılar Sokağı, Kal Desem Kalırmısın Sözleri, Kal Desem Kalırmısın Yazıları, Kapanan Kapılar Sokağı Sözleri, Kapanan Kapılar Sokağı Yazıları

BİR UMUTTU YAŞAMAK SENİNLE

İnsan bazen anlatmak istediklerini, içine gömmektedir. Siz de istediğinizi söyleyebilirsiniz ama bakamazsınız geriye. Gidenin arkasından, keşke gitmeseydi dediğiniz olmuştur. Belkide kal desem kalırmısın yüreğimde düşünceleri ile vurguna düştü dünlerim. Bugünler beni, benliğimde kaybettirdi. Bazen yanlışlarda olsa, olumsuzluklarda olsa yalnızlık vurur, insanın içine.

Kapanan kapılar, yüreği hapsetmiştir oysa ki. Acıtır içimizi giden sevgiler, düşündürür yapılan tüm anlar, anılar. Seviyorum diyen bile, birgün ansızın terk edip gider oysa sen kal desen de, seni dinlemez vede hiç takmadan çekip gider.

YÜREĞİMDE OLUŞAN KIRIKLAR

Yüreğim buruk, kırıklar ile doldu. Sevinçler yüklediğin, benliğime üzüntü ektin gidişlerinle. Seviyorum diyordun, sevgini bitirdin. Yüreğimi parçalayan sözlerin, bitirdiği gün umutlarımı yıktı. Geleceğini düşünmekte, mutlu ederken beni, gözlerimden süzülen yaşlar misali hayal kurmaktayım. Geceler artık seni düşündürmekte, çay yudumladığım mutluluğu, serinlik gibi hissettiğim. Hayatıma, hayat kattığın güzelliğin. Kalbinin güzelliğin de kaybolmuştum oysa senin, yüreğimde oluşan kırıklar şimdi geçmek bilmezken yarınlarımı nasıl tamir edeceğimi düşünmekteyim.

Bazen insan, huzurlu olmak ister. Huzuru elinden bırakmamak ister, bizler mutlu olmayı başarırken, birden huzurumuzu kaybettik. Oysaki herşey allah’tan, allah isterse herşey olur, istemezse yaprak bile kımıldamz. Geçmiş geçmişte kaldı, gelecek herşey için yeni şeyler kurmak gerekli.

Kal Desem Kalırmısın Yüreğimde, ben seni kaybetmek istemezdim. Huzur veren yüreğin, mutluluk katan gözlerindi oysa hayatıma. Yanımda iken seninle yaşıyor, seninle gülüyor, seninle ağlıyordum. Şimdi sensizliğe kapanmış, bir kalp var geride. Dilediğim herşey güzel olsun, belki kavuşacağımız günler geri gelir ama eski bizliğimiz olur mu bilemem. Yürekte yaşayacak olan yaşanmışlar, asla yok olmayacak sevgiler her zaman kalpte hatıra gibi yaşayacak.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Baldır Ağrısının Belirtileri?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed