Nedensiz Kayboluşlarımın Hayalindeyim

Nedensiz Kayboluşlarımın Hayalindeyim Seviyorum Diyenlerde Gidiyor… Seven sevdiğini kıskandığından, kaybetmektedir onca seneleri ömrünce.

Nedensiz Kayboluşlarımın Hayalindeyim Seviyorum Diyenlerde Gidiyor…

Nedensiz Kayboluşlarımın Hayalindeyim
Sayfa İçeriği: Nedensiz Kayboluşlarımın Hayalindeyim, Seviyorum Diyenlerde Gidiyor, Derman Diledim Kalbinden Derman, Nedensiz Kayboluşlarım, Nedensiz Kayboluşlarım Sözleri, Nedensiz Kayboluşlarım Anlamlı, Nedensiz Kayboluşlarım Yazıları

Medemdiz kayboluşlarımın hayalindeyim sayfamız da hazırladığımız sözler dolu acıları dile getirip, sıra sora döktük dilimizden. Nendensiz kayboluşlarımın hayalindeyim, belki umutsuz, apansız, yapayanlış. Seviyorum diyenlerde birgün gidişler ile bıraktı yarı yolda nedensiz kayboldum.

Acılara sığınmak belki de içimdeki burukluğu sevdiğim kadar, seveni çıkarana kadar seveceğim. Beni sevmeyeni ben nedense hep sevdim, dinledim yardımcı oldum. Aşkta gurur olmaz, gurur yapan insan aşk bahçesinde kendini kaybetmiş fareler gibi huzursuz yaşamaktadır.

DERMAN DİLEDİM KALBİNDEN DERMAN

Acılar ile bıraktın bir başıma, hayallerde hülyalara daldım. Sebep aradım hep, acıyan gözler ile istemsiz şekilde bakan, uzun uzun gözlerini ağıramayan. Nedensiz kayboluşlarımın hayatindeyim, kaybolduğum sözler içinde yazmaktan, parmaklarım devam ediyor. Yarınlar beni hayata kazandırcak diye, hep düşünmekteyim. Düşünceler ile kaybolmak ile yalnız kafa dinlemek gibidir.

Rabbim birleştirsin diye bizi hep dua ediyorum. Kimseden fayda yok, faydasızlığın faydalarında. Isıtan tebessüm eden gülüşün vede güldürdüğün dakikalar. Semni benden koparır diye, hep satırlarma alıyorm umut ediyorum birgün göz göze gelmeyi vede seni yaşamayı. Seninle olmayı, sensiz zaman geçmez, ne kadar geçtiğini geçeceğini düşünseler de. Umut ekmek lazım bazen, büyüdüğünde özgüvenli olmalıdır insan. Gidenin arkasından bakmak yerine yeni yollara yelken açarak, sabretmektir.

Nedensiz Kayboluşlarımın Hayalindeyim, yazımız da hazırladığımız nedensiz kayboluşlarımın hayalindeydim sebebi bilinmeyen, yokuşların gözmerceklerinde. Eğerki sizin de nedensiz kayboluşlarımın hayalindeyim yazımız hakkında kafanıza takılan sorularınız varsa, bize yorum bölümünden sorabilirsinz. Nedensiz kayboluşlarımın hayalindeyim sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla da paylaşarak, arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilir vede son olaylardan haberdar olun.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Ev Dağınıklığını Önleme Yolları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed