Sana Aşık Yüreğimi Bırakıp Gitme Tek Başına Sevgili! Derin Duygular

Sana Aşık Yüreğimi Bırakıp Gitme Tek Başına Sevgili! Derin Duygular, yüreğimi koydum, yüreğine beni sev diye beni yalnız koyup gitme buralarda yapayalnız bir başıma.

Sana Aşık Yüreğimi Bırakıp Gitme Tek Başına Sevgili! Derin Duygular

Sana Aşık Yüreğimi Bırakıp Gitme Tek Başına Sevgili
Sana Aşık Yüreğimi Bırakıp Gitme Tek Başına Sevgili

Dokunmak istediğimde kaçtın, yanına sığınmak istediğimde hep ittin. Neydi seni benden çeken, neydi benden uzaklaştıran neden benden gidişlerinle mutlusun sevgili. Ben seni daima kazımış olduğum yüreğimle sevdim. Yanımda senin huzura koştum, huzuru yaşattın bana.

Birgün beni başkası ile hatırlarsan sana iki çift sözüm olur sadece, ya onu benden daha çok sev yada o sevdiğin kişi benim gibi çok sevdiğin an bırakıp gitmesin seni. Mutluluğu hak eden bir kalbin var, onunla bir ömür yaşamak isterdim herzaman buna izin vermedin.

Mutlusun Sevgili
Mutlusun Sevgili

Arkana bakmadan terkedip gittin, şimdi bilmem mutlumusun yanımdan uzaklarda. Beni merak etme ben sensizde seni yaşamaklardayım, seni düşünmeklerdeyim, seni anımsamaklardayım. Günümü senin yokluğunda sen varmışın gibi içime hapsetmekteyim.

Bazen insan düşünüyor, derin duygular besliyor. Yarınlar ne getirecek kimse bilmez, güzel günler belkide beklemekte yüreğimizi ama gülüşlerimiz sahte olduktan sonra her bakışların yalan oluşundan sonra ne lazım gelecek günler bizlere.

Yaşamaktan başka ne kaldı geriye, buna yaşamak denirse tabi. Seni yaşamaktan, hayatım altüst oldu bir film setinde yaptığım rol gibi devamlı gidip gelmekte bölümlerim. Nerede final olur, nerede disconnet olur çizgim bilemem. Seni sevdiğim kadar kimseyi hayatımda sevmedim, sana aşıktım, aşkına günlerimi sığdırdım.

Terkedip Gittin
Terkedip Gittin

Her zamanımda, senin düşlerin gözlerimdeydi ama artık beni koydun şehirde tek başıma. Her insan sevdiğini düşünür, sen beni biraz olsun düşündün mü bilmem ama sevgimin hakkını sana helal ettim, başka insanlarında canını yakmazsın inşallah benim canımı yaktığın gibi. Yüreğimde biriktirdiğim tüm sevdalara artık güle güle diyorum, aşk defterini seninle birlikte kapattım, ateşe attım. Kül oldu içimde sevgililer, sevdalar, yarınlar sadece gülüşlerimin bana getirecek olan huzur dolu günlerine.

Derin Duygular

Bazen düşünüyor insan nerde hata yaptım diye, aslında hatayı seni sevmekle yapmışım bilemezdim ama bu yaptığım hata bana ilk vede son olsun çünkü benim için her sevda yeni bir kapı gibi gelir, sana gelecek sevda ise benim kadar çok seven bir sevda olmayacak. Unuttum artık dünlerimi, bakmam geçmişime. Sevgimin soğuk kanlı katili, öldürdün bende ki olan seni.

Sana Aşık Yüreğimi Bırakıp Gitme Tek Başına Sevgili diye seslenmiştim sana, nerden bilebilirdim ki, benden başkasını mutlu ettiğini, huzur verdiğini kapattım gözlerimi artık seni görmek istediğim heryere.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Uzun Süreli Kullanıbilecek Bataryalar Nasıl Olmalı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed