Seni Çok Özledim Sonsuz Yarim

Seni Çok Özledim Sonsuz Yarim Sevdana Öyle Alışmıştım Ki!, sevda denizinde yalnız kalmış bir kalp bıraktın ardında sensiz.

Seni Çok Özledim Sonsuz Yarim Sevdana Öyle Alışmıştım Ki!

Sonsuz Yarim
Sayfa İçeriği: Sonsuz Yarim Sözleri, Sonsuz Yarim Yazıları, Sonsuz Yarim Yeni, Seni Çok Özledim, Özledim Yazıları,

Seni çok özledim kelimesi her daim dilime dolanıyor sevdana direm direm alışmaya çalışırken sensiz kalmak inan çok zor. Kızgın çöllerde yalnız kalmak, düşüncelere dalmak beni benden alan seni getirecek hayallerde boğuşmak gibi şimdi hayatım. Gidişinle enkaz gibi parangalar savurur beni her bir yana, sanki yıkılmış bir enkaz altında can çekişmekteyim. Neden kendine bağladın, neden beni sana alıştırdın. Oysa düşüncelerimde, yarınlarımde beslediğim tek sevdamdın. Ömrümü yoluna adadığım sonsuz geleceğimdin.

Hep acılara sarıldım senden sonra, kalbime söz geçmesede sensizliğe alışmasına seni yine yaşattığını hüzüntüler içinde anlamaktayım. Aşk bahçesinde, birleşiriz diye kurduğumuz dünyada nedense, birleşenlerden değil ayrılıklardan olduk. Her umut bir eksiklik, her ümit bir yokluk getirir oldu son zamanlarda. Hayat bazen iyi, bazen kötü derken sensizliğe perde açtırdı bana. Gidişinle perişan yaşantım var artık, belki dönersin diye bekleyen ellerim, kalbim yokluğunda kimsesizlere vurdu benliğimi. Aklıma geldikce gözlerimden sözülen yaşlar her bir damlası, seninle tüm geçirdiklerimiz için.

SENİN GİDİŞİNLE ENKAZ ALTINDAYIM

Sebepsiz kavgaların eşiğinde, sebepsiz gidişleri aramaktayız. Aradığımız her bir mecrada kendimizi kaybettik. Kaybettiğimiz sevgide nedense mutsuzluk yolunda ilerlemeyi tercih ettik, mutluluğu bize yakıştıralım derken, huzursuzluğu kendimize benimsedik. Şimdi düşünüyorumda, acaba nerde hata yaptık neden böle olduk, kendimizi anlamak varken neden herşey bittiğinde özlüyoruz. Özlediğimizi bile bile neden birbirimizi kırıyoruz. Kırılan hayatlar onarılır mı bilmem, kırılan kalp tekrar severmi sanmam. Özledim diyen yüreğim, seni görmek için gün sayarken gelmeyeceğini bilen yüreğim severken hep üzülüyor.

Sonsuz Yarim belki birgün yine severiz birbirimiz belki yine birbirimizle bütünleşiriz. Kalbimiz birleşir sevdamız yine geleceğimiz olur. Seni sevdiğim gibi kimseyi sevemez artık bu kalp, umutla beklemekteyim yarınlarımızı. Eski günlerimiz tekrar gelir mi bilmiyorum ama gelsin diye her zaman dua edeceğim. Gizlimde değilsin, kalbimin içinde sadece hayatım olarak sessizce beklemekteyim.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Diş Kökü İltihabı Nedir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2023 Kardesiz Blog Designed