Seni Dokuna Bilme Hayaliyle Yaşamaktayım

Seni Dokuna Bilme Hayaliyle Yaşamaktayım, Sevda dili gibi sırılsıklam aşık oldu yüreğim sana, hasretinden yanıp kavruldum.

Seni Dokuna Bilme Hayaliyle Yaşamaktayım Sevdanın Dili

Seni Dokuna Bilme Hayaliyle Yaşamaktayım
Seni Dokuna Bilme Hayaliyle Yaşamaktayım

Seninle geçirdiğimiz her gün aynı sevgi yoğunluğu var yüreğimde. Sanki daha kat artmakta hasretin içimde. Doyamıyorum sana, bakamıyorum narin gözlerine, parlayan gözbebeklerin etkiliyor beni daha çok senden alı koyuyor. Ellerin aklıma geliyor, sımsıcak tutan ellerimi ısıtan.

Hayat yoldaşım oldun sen benim dünyama, hasret ektin benliğime duyumsuz oldun sevdama. Bakışlarımda olan sevgili, seni her gün özlemekteyim. Hep seni düşünmekte kalbim, seni diledim geleceğin günleri beklemekteyim.

Bazen düşünmekteyim acaba, benden başka kimlere bana baktığın gibi anlamlı bakabilirsin diye, aklıma geldikce çıldırmaktayım. Kendi kendimi yemekteyim, seni sevdiğimi içime haykırıyorum. Ben seni dokuna bilme hayaliyle yaşamaktayım her zaman.

Hayat Yoldaşım
Hayat Yoldaşım

Vicdanım acıyor sensiz odalarda, kalbim kırık buruk dertlerdeyim aşkından. Buruk bıraktın yüreğimi, hasretinle kavruluyorum yapayalnız gecelerde. Seni hep yaşamaktayım, hep düşünmekteyim, hep anımsamaktayım düşlerde. Her uykuya daldığımda rüyalarıma girdiğinde, yaşıyorum seni yanımdaymışın gibi koklayarak, sımsıkı sararak. Uyandığımda yine kayboluyorsun yanımdan ama olsun senin hayalinle bile yaşamak bana gurur veriyor sevgili. Sensizim sanma, sen hep yanımda bedenimim sol köşesinde saklısın. Ordan seni söküp atmam imkansız, her zaman dilimin söylediği gibi sen benim için en değerli varlığım, hayatımın yoldaşı vazgeçemediğim özlemimsin.

Geceler nekadar zor gelsede sensiz yaşamaya, gündüzlerde bi okadar afilli gelmektedir yüreğime. Gündüzlerimde güneşimdin sen benim her güneş çıktığımda aklıma gelen gönlümsün şimdi ise yokken. Gecelerimde göremesemde yanımda seni, rüyaya daldığımda yanımda kollarımda sevdamızı yaşamaktayız. Günler geçmek bilmiyor hasretinden, kavruluyorum seni unutmak bile istemiyorum umutlarıma sığdırıyorum her zaman.

Dokuna Bilme Hayaliyle Yaşamaktayım
Dokuna Bilme Hayaliyle Yaşamaktayım

Seni Dokuna Bilme Hayaliyle Yaşamaktayım Hayaller kurduğuma bakma sevgili, senin hayalin bile bana, varlığını hissetmem kadar tat vermekte yüreğime. Çünkü sen benim, benliğimde vede daima kalbimin içinde yer alan tektanesin. Umutsuzluğa kapılmıyorum sen yokken sen benim umudumsun, yineden bana doğacak olan gülüşlerimsin ömrümde. Seni bekleyeceğim hep, gelmesende sevgimden vazgeçmeyeceğim. Tuttuğum dileklerde buluşuruz, birgün nasıl olsa hasret bakışlım.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Hangi Balgam Rengi Ne Anlama Geliyor?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed