Sevgimizle Tek Hücrede Birleşelim

Sevgimizle Tek Hücrede Birleşelim Sevdamızın Işığında Aydınlandık, sevgi beraberlik anlamında insanı aydınlığa götürür tek hücrede.

Sevgimizle Tek Hücrede Birleşelim Sevdamızın Işığında Aydınlandık

Sevgimizle Tek Hücrede Birleşelim
Sayfa İçeriği: Sevgimizle Tek Hücrede Birleşelim Aşk, Sevgimizle Tek Hücrede Birleşelim Sevgili, Sevgimizle Tek Hücrede Birleşelim Sözleri, Aşk İle Yazılmış Sözler, Aşka Dair Sözler,

Hayat bazen insanı dar çıkmazlara sokmaktadır. Her sevgi kendi masalını yaşatırken, kimileri sevdasını özlemektedir geçen zaman diliminde. Sevgimizle olduğumuz tek hücrede birleşmek arzusu ile sevdamıza yüklediğimiz aşk tohumları sayesinde ışık dolu yüreğimizle aydınlığa ulaştık.

Kaybolan yıllar sanki, bir yok oluş gibi geliyor insana. Severken, birden yıpranan sevgiler biten umutlar insanı derinden yaralıyor. Bazen insan, severken bile acı çekebiliyor yanında iken üzülebiliyor. Yarın gibi sevdim kalbini, sevgi uğruna yaşattık herşeyi. Anı gibi büyütüyorum yaşadıklarımız artık. Sevda denizindeki, suların derin dalgalarına bıraktım yüreğimi gözlerindeki ışıltı çercevesinde yazıyorum sözcükleri kalbine.

KALBİNLE BÜYÜDÜ BENLİĞİM

Kalbinin haykırışı oldum kalbime. Kalbini dinledim uzun uzun huzuru buldum kollarında. Dudaklarının sıcaklığını hissettim oysa derin göz bebeklerinde. Sevdamızın ışığında aydınlandık. Kalbinle büyüdü benliğim her zaman kalbini sevdim her geçen zamanda.

YOKLUĞUN ACI VERİR KALBİME GİDERSEN

Birgün gidersen biliyorum yokluğun acı verir kalbime. Sensiz kalır bu beden, sensiz yıkıltı içine düşer. Umutsuzluğa kapılır derin derin üzüntülerde. Belki sevgimiz bir çok insana örnek, bir çok kişi takdir etmekte yada edecek sensiz kalmamak için ise sevgimize sahip çıkacağım. Bazen insan karamsarsızlık içine düşüyor, severken bile sevgisinden korkuyor. Birgün bitecek diye, düşüncelerde boğuluyor. Yarının getireceklerini bilemeden yaşamak insana nekadar acı veriyor, sensizliğe alışmak zor gelir biliyorum. Yinede seni herşeyden, kendimden bile daha çok seviyorum ondan iyiki yanımdasın, iyiki sevdiğimsin, iyiki benimlesin, iyiki dünyamdasın…

Sevgimizle Tek Hücrede Birleşelim, sana yazarken nedense içim titriyor, seni anlatırken satırlarım bitmek bilmesin istiyorum. Hep seni yazayım, seni dökeyim istiyorum. Huzur buluyorum belkide böle anlattıkca. Anlam yüklediğim her satırda, sen varsın. Her zaman yazacağım sevgini sen benimle iken dökecem sevdamızı satırlara, yüreğimi değdircem yüreğine daima huzurumsun çünkü, huzurluğumda mutluluk rüzgarımsın. Seni sevdiğim için çok mutluluyum hayatımda olduğun için ise sana binlerce kez teşekkürler.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Diş Eksikliği Nelere Sebep Olur?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed