Yanımda Sen Olsam Bari Gökyüzünü Birlikte Gözlemlesek

Yanımda Sen Olsam Bari Gökyüzünü birlikte gözlemlesek, dileklerimizi el ele tutuşurken tutsak birbirimizi hiç bırakmasak sonsuza kadar.

Yanımda Sen Olsam Bari Gökyüzü Birlikte Gözlemlesek.

Yanımda Sen Olsam Bari
Yanımda Sen Olsam Bari

Dilim hece hece seni söylemekte her daim, her zaman, her dakka, her saniye. Huzuruna geldim, mutluluğum oldun. Gökyüzümde ki yıldızlar gibi, parladın yüreğimi sonsuzluğum oldun biranda. Yanımda huzur bulduğum dileklerimsin sen benim umuda bekçilik etmekteyim sevgili seninle, senle doğan günlere.

Gökyüzünü birlikte izlesek, kulaklarımıza sevgi sözcüklerini fısıldayarak. Seni ne kadar çok sevdiğimi huzur dolu bakışlarından anlamlaştı aşkımız. Sevmenin her, sevdasını senin mutluluğunda tadıyorum. Sen benim dünyamı aydınlatan ışığım oldun heran.

Gökyüzünü birlikte izlesek
Gökyüzünü birlikte izlesek

Sana alev alev yanan kalbimin sesi, haykırmakta yanında uzun yıllarımız olsun seninle doya doya, hiç bitmek bilmeyen gecelerimiz, hiç bitmek bilmeyen sabahlarımız hatta hiç bitmeyen günlerimiz olsun hep seninle. Deli dolu yaşayalım birbirimizi, sen bana baktıkça ben sende kayboluyorum, senin dertlerine ortak, senin dertlerine sırdaş sana bir ömür eş olmak temennim.

Seninle yaşamayı öğrendim sen benim zamanım oldun, vaktin nasıl geçtiğini bile anlamlaştıramadık seninle dolu geçen anlarımızda. Her saatimiz gülücükler içinde birikimli eğlencelere bıraktı kendini semalarda. Seninle geçmişlerimizden pay çıkartarak, geleceğimizi düşünüyoruz her zaman. Geleceğimizi hayal ederek bütünleştiriyoruz sevgimizi.

Bakışlarında kayboldu, bakışlarım. Yüreğinde huzur buldu yüreğim seni daima seven bu kalbim adını saklar her daim kalbimde. Seni mısra mısra yazdım, her zerrene. Seni anımsatıyor baktığım her yıldızın güzelliği. Dilim seni sayıklıyor dileklerimde, sen benim huzur dolu dünyamsın, sana dilediğim onca güzel sevgiler var ki içimde, seninle sonsuzluğa giden bu yolda hep mutluluk ektim, mutluluk biriktirdim sevda koydum adını sana dair herşeyi bana anımsatan evreni. Hayat doluyum senin yanında, bitmeyen dizgin sevdamız sonsuz olsun her zaman.

Bakışlarında kayboldu, bakışlarım
Bakışlarında kayboldu, bakışlarım

Yarim oldun sen benim, bitanem oldun dünyamda, hayatımı sundum hayatına. Ezel yüklü günlerimiz, hicranla anlattım tüm arzularımı. Kalbimda sakladım artık seni, huzur dolu yarınlarımız için hep birlikte el ele, göz göze mutluluğumuz için yaşayalım. Sen benim ilk dileğim değilsin, son dileğimde olmayacaksın canımdan çok sevdiğim.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Seni Sensiz Yaşamak Zorunda Bıraktın Beni Gülüm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed