Seni Sensiz Yaşamak Zorunda Bıraktın Beni Gülüm

Seni Sensiz Yaşamak Zorunda Bıraktın Beni Gülüm, Seni yaşıyorum sanarken, sensiz kaldığımı anladım biranda, sen gittin ya benden dünyam yıkıldı.

Seni Sensiz Yaşamak Zorunda Bıraktın Beni Gülüm Dünyamı Yıktın

Seni Sensiz Yaşamak Zorunda Bıraktın Beni Gülüm
Seni Sensiz Yaşamak Zorunda Bıraktın Beni Gülüm

Dünyamı yıktın başıma, sensiz bir başıma kaldın yüreğimin sessizliğinde. Sen yoksun ya hayatım zindan gibi yaşamımda. Ne diye bırakıp gittin beni bilmiyorum ama seni seven ben, yaşarkende sevecek olan yine yüreğim sonsuz ömrüm.

Haykırışlarım sana, ellerini arıyor ellerim. Gözlerine bakıp daldığım günler geliyor aklıma benden alıp gittin benliğimi. Seni arıyorum şuanda yanımda, başuçumda. Akan gözyaşlarımın hesabını nasıl vereceksin.

Uzakta olsa sesini duymayı özledim, seni seviyorum demeni özledim. Seninle var oluşu anımsatıyor geçen zaman bana. Sensiz yaşamak zorundayım burda tek başıma. Gülümü soldurdun giderken, her sabah suladığım sevgi sözcüklerinle seni bitirdin. Sebepsiz yere gittin benden, gittiğin eller güldürür mü o güzelim yüzünü, huzuru bulabilirmisin benim yanımda bulduğun anlamlı tatlı bakışlarla. Sevmenin bedelini ödetiyorsun bana, seviyorken seni bırakıp gittin benden, doyamadım kalbinin sevgisine, doyamadım seni koklamaya, sarmaya. Yalvarışlar içinde seni dilemekteyim rabbimden.

Semi Sensiz Yaşamak
Semi Sensiz Yaşamak

Birgün bana döneceğini bilmesemde, bekleyişim hiçbir zaman bitmeyecek. Dünyamda sanada ufak bir yer ayırdım kalbimin bulunduğu köşede. Oracıkta saklamaktayım seni, ömrüm var oldukça. Girmesin senden başkaları kalbime, sevmesin beni kimse senin sevdiğin gibi. Sende tutuklu kaldım, sende aşık oldum. Sende açtım gözlerimi, senin gitmenle son buldu umutlarım.

Sana diledim herşeyi, ümitlerimle dolu yarınlar seni bana getirecekse dualarımda sen varsın. Acı ama gerçek artık sensiz yaşamaya alışmalıyım. Seni unutamasamda, seni unutmaya başlamalıyım diyorum kendime tabi içimden bir türlü atamıyorum.

Dünyamı Yıktın
Dünyamı Yıktın

Tam unuttum derken, anılarımız geliyor aklıma, seni döküyorum beyaz satırlara, seni anlatıyorum sırdaş olduğum kalemimle birlikte sayfalar. Yağan her damla yağmur gibisin içimde hem serin, hem sağanak yağışlı. Deprem yarattın içimde gitmenle, enkazında kaldı artık kalbim yaşarmı, yaşamazmı bilmiyorum senden sonra. Hayat nekadar devam etsede senden sonra, senin varlığını herzaman anımsayacak sen yok olmuş olsanda benden.

Seni Sensiz Yaşamak Zorunda Bıraktın Beni Gülüm, Seni sevmemin bedelini ağır ödetiyorsun şimdi bana sensiz, gücüm bile kalmadı buralarda. Seni sensiz yaşamak zor geliyor biliyorsun ama yinede beni terkettin kalbinden mahrum koydun buralarda. Umut çiçekleri gibi, açmasını beklemekteyim yarınlarımın ümidiyle.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Hamile Kadınlara Güzellik Önerileri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed