Yarınların Hatırına Sevgili Gitme Yüreğimden Sebepsiz

Yarınların Hatırına Sevgili Gitme Yüreğimden Sebepsiz, gitme sebepsiz yüreğimden yazıyorum seni her gün geçmişlerime geleceğimle.

Yarınların Hatırına Sevgili Gitme Yüreğimden Sebepsiz…

Yarınların Hatırına Sevgili
Yarınların Hatırına Sevgili

Bugünüm yarınım sen oldun, yarınlarıma gelirsin umudu ile hatıralar sakladım seninle dolu her günüme. Belki sebepsiz olan sevdanın adına yazılmış sözcüklerdi, seni unutmamı sağlayacak herşeyi sildim attım. Yarınların hatırına sevgili yüreğimde sakladım anılarımızı. Yüreğim seni unutmayacak her günlerimde, her zamanımda, her dakkikamda, her saniyemde. Yıldız oldun, bedenimde kalbime ışıldadın, umut oldun dokundun sevgimin en derin mısralarına. Gitme yüreğimden sebepsiz acılar toplanır yoksa yarınlarıma.

Yarınlarım senin adına dolu dizgin, beklentilerim içinde. Ufkun güneşi, birbirimizi tamamlayacak geçen zamanda, gökyüzü gibi masmavi gibi hayaller biriktirdik seninle, sebepsiz bırakma geleceğimizi. Seninle birlikte olduğum geceler dolu anılar var kalbimin hicrasında.

Gitme Yüreğimden Sebepsiz

Gönlümü senin için adadım, gitme yüreğimden sebepsiz sevgili. Gönül yorgunluğuna düşürme bedenimi acılar ile tüketme ömrümü. Ömür bitkinliğine terk etme benliğimi, gözbebeklerinden ayırma gözbebeklerimi. Sevgi sözcüğünü bitirme bizde, biz seninle tamamladık aşk yolunu, seninle birlikte sonsuzluğa doğru birlikte gidelim. Seninle birlikte aynı ahiret yolunda olalım. Birlikte kapatalım gözlerimizi dünya yolunda.

Beklentilerim, aşk sevdasına kapılan denizin dalgası gibi kayaya vurmasıyla son buldu. Aşk adına sonsuz dediğim sevda yolunda bomboş sevgi ürettim senin yokluğunda vede gidişinde. Sebepsizce yalnız koydun yüreğimi dolu dizgin sevdalar ile hüzüntü içinde bıraktın oysa şimdi geleceğimi. Gelecek, umutlarım mutsuz, günlerimde sensiz geçmekte artık. Az ile yitinirken sevdanın doluluğunda, kaybettim huzur çemberini çöküntüler içinde. Enkaz gibi yığıntı haldeyim oysa şuanda, dökük harabe bitkin. Görmez artık gözlerim etraftaki ağaçları, yaprakları, insanları. Mutluluk adına sonsuzluğa gömülü kaldı kalp kapılarım.

Yarınların Hatırına Sevgili, Hatır dengi, yarınlarım olsun istemiştim sevgili seninle dolu. Sebepsiz yok olmasın aşkımız dediğim gün, bırakıp gittin yüreğimden. Biriktirdin kalbime hüzün dalgalarını, sarsıntı içinde kaldı. Hırçınlığın ile yıktın tüm aşk duvarlarımızı, yarınlarımızı huzursuz, mutsuzluğa ittin. Tüm kapıları, kilitledin. Bir damla mutluluğu çok gördün, hayatı zindanlığa çevirdin. Sebepsiz terk ettin yüreğimi sevgili.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Göz Tansiyonu Glokom Riskini Azaltan Bitki Nedir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed