Yüreğine Bağlanmışım Bir Kere Yüreğimle Kopamam Sevdam

Yüreğine Bağlanmışım Bir Kere Yüreğimle Kopamam Sevdam Koparmasın bizi hiç bir kuvvet sensiz yaşayamaz bu can sensiz dayanamaz bu kalp. Viran oldu yüreğim aşkından perperişan olmuş sevdandan deli divane yangınlardayım.

Yüreğine Bağlanmışım Bir Kere Yüreğimle Kopamam Sevdam

Yüreğine Bağlanmışım Bir Kere Yüreğimle Kopamam Sevdam
Yüreğine Bağlanmışım Bir Kere Yüreğimle Kopamam Sevdam

Vakti geldi seninle doyasıya yaşanacak en güzel aşkı yaşamaya, sevdanın denizinde kayboldum seninle doğan güneşe. Sen benim yanışmış olduğum limanımsın, sana açtım kollarımı seni sevdim ömrümün boylarında.

Yapraklar döküldükçe sonbaharda, sevgimizi yaşayalım serin serin gözbebeklerimize bakarak, birbirimize sımsıkı sarılarak. Doyamıyorum sana bakmaya, doyamıyorum sana kıymaya, doyamıyorum seni sana anlatmaya sevgili. Sen benim günlerimi neşelendiren mutluluk meleğimsin, sen benim zamanımda en değerli hazinemsin. Kalbimi sana adadım, seni gönlüme yazdım, beynimde tek senin sevdan, kalbimde tek senin adın sen doğdun yüreğime daimada orada kalacaksın. Hep seni büyüteceğim hayatta olduğum sürece, hep seni yaşayacağım seninle birlikte.

Yapraklar döküldükçe sonbaharda
Yapraklar döküldükçe sonbaharda

Sen benim çocuklarımın annesi, ben senin çocuklarının babası birbirimizin hayatı olarak kalalım ömür boyunca tüm acıları, dertleri birlikte aşalım. Sağlıkta, hastalıkta, kızgınlıkta, kavgamızda, sinirlendiğimizde birbirimizden kopmayalım güler yüzümüzle dünyayı yenelim, bize inat kıskananları güldürmeyelim birbirimize kenetlenelim gülüm.

Yüreğine Bağlanmışım Bir Kere

Anlarımız tebessüm dolu hayatımızda, dolunay gibisin sen bana bitanem. Senin bir tek gözyaşına yakarım dünyaları, yakarım yüreğimde ki mutluluğu. Sen benim mutluluk kaynağımsın, sen benim huzur dolu yarınlarımsın yanımda. Seninle tamamladık bu aşkı, seninle sonlanacak geçirdiğimiz birlikte büyüktüğümüz aşk tohumları.

Kalbimi sana adadım
Kalbimi sana adadım

Sen benim sonsuzluğa giden yollarımın, haritası kalbimde sözcüklerle dolu, sözcüklerimle kalbine geldiğim hayat yoldaşım. Seni dilim söylerken her mısrada, seninle geçirdiğimiz her zaman hızlı bir şekilde geçerken hiç birşey anlamıyorum. Sen yanımda olduğun sürece huzur buluyorum hayattan, seni sevmekten.

Seninle şimdi yarınlara umut dolu gidiyorum, çünkü artık yanımda beni seven sen olduğunu biliyorum. Biliyorsun ki, yüreğine bağlanmışım bir kere, yüreğimle kopamam sevdam artık senden.

Yüreğine Bağlanmışım Bir Kere
Yüreğine Bağlanmışım Bir Kere

Ellerinin sıcaklığını hissettikçe, yüreğine dokunuyorum sevgimin en derin sözcüklerinde. Seni anlatıyorum yüreğine, seni damlatıyorum damla damla aşkımızla. Senden kopamam bir ömür, sen benim dünyamı değiştiren, huzuruma huzur katan tek gerçeğimsin.

Yüreğine Bağlanmışım Bir Kere Yüreğimle Kopamam Sevdam Dilerim rabbim bize hiç ayrılık yazmaz, seninle kaderimde ne varsa, sen olduğun sürece yaşamaya razıyım, rabbim bizi hiç ayırmasın hayat arkadaşım, sevgilim, sonsuz dediğim dünyam. Gülüşlerine, adadım bu yüreğimi artık huzuruna, huzur bulduğum mutluluk kaynağım sevdalım.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Topuk Çatlakları Neden Olur, Nasıl Geçer?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2023 Kardesiz Blog Designed