Bilsem Sınav Sonuçları Yayınlandı

Bilsem Sınav Sonuçları Yayınlandı 2018 Bilsem Grup Tarama Sonuçları, Milli eğitim bakanlığı tarafından duyurusu yapılan, bilsem grup tarama sonuçları…

Bilsem Sınav Sonuçları Yayınlandı 2018 Bilsem Grup Tarama Sonuçları

Bilsem Sınav Sonuçları
Sayfa İçeriği: Bilsem Sınav Sonuçları, Bilsem Sınav Sonuçları 2018, 218 Bilsem Sınav Sonuçları, Bilsem Sınav Sonuçlarını Nasıl Öğrenebilirim, Bilsem Sonuçları, Bilsem Grup Tarama Sonuçları, Grup Tarama Sonuçları, Grup Tarama Sonuçları 2018

Bilsem grup tarama sonuçları, milli eğitim bakanlığı tarafından duyuru ile 10 mart tarihinde telafi uygulaması yapııldığından sınav sonuçlarının ileri tarihlerde açıklanacağını belirtmişti. Tüm öğrencelerin artık heyecanlı bekleyişleri son buldu ve bilsem sınav sonuçları açıklandı. Bilim ve Sanat Merkezi grup tarama uygulama sınavına giren öğrencilerin heyecanlı bekleyişleri son buldu ve bilsem sınav sonuçları yayınlandı. Yazımızın devamında bilsem sınav sonuçlarını bulabilir, sorgulama yapabilirsiniz. 9 Mart tarihlerinde açıklanması beklenen yalnız 10 mart tarihlerinde yapılan telafi uygulama sınavı sebebiyle ertlenen sonuçları merak eden öğrenciler bilsem sınav sonuçlarını nerden öğreneceklerini araştırmaya kondu.

BİLSEM SINAV SONUÇLARI NASIL SORGULANIR?

Sınava girmiş olan adaylarımız için, sayfamızda hazırladığımız 2018 bilsem sınav sonuçlarını resmi olarak aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

BİLSEM SINAV SONUÇLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLA

2018 BİLSEM SINAV SONUÇLARI

Milli Eğitim Bakanlığı resmi internet sitesi üzerinde 16 Mart tarihlerinde 2018 bilsem sınav sonuçları yayınlandı. 1,2 ve 3 sınıf öğrencilerine yönelik 2018/2019 eğitim öğretim yılına bilim ve sanat merkezlerinde eğitim görecek öğrenciler için tablet vede bilgisayar uygulaması 06 Ocak ile 10 Mart tarihleri arasında yapıldı. Bilsem sınavında, 1.sınıflar için 60 soru 2. ve 3. sınıflar için 70 soru soruldu her soru puanı ise 10 olarak değerlendirildi.

BİLSEM SINAVINA NASIL İTİRAZ YAPILIR

Bilsem Sınavına itiraz yapacak aday velileri itirazlarını 19/23 Mart 2018 tarihleri arasında Milli Eğitim Bakanlığı resmi sitesi (http://esinav.meb.gov.tr/) adresine yapmaları gerekmektedir.

Yalnız itiraz yapılmadan önce, MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmelerinin

belirlemiş olduğu bankalardan birine kurumsal tahsilat programı aracılığıylada yada tüm kredi kartları ile (https://odeme.meb.gov.tr/) internet sayfasından öğrencinin T.C. numarası ile birlikte 20 TL yatırıldıksan sonra yapılabilmektedir.

BİLSEM SINAVLARI YAPILIRKEN NELERE DİKKAT EDİLİYOR

1,2 ve 3 sınıf öğrencilerine yönetik bilgisayar vede tablet grup tarama uygulaması altında, bilsem sınavlarında başarılı olan öğrencilerin yeteneklerine göre bireysel değerlendirmeye alınarak, başarı gösteren öğrencilerin yetenek alanlarına bakılarak kendilerine bildirilen saat ve tarihte bireysel değerlendirmeye sokulacak.

Bilsem Sınav Sonuçları sayfamızda grup tarama uygulaması olan bilsem sınav sonuçlarını yazımızda bulabilirsiniz. Bilsem sınavı‘na girmiş olan öğrencilerimizin, bilsem sınav sonuçlarını sayfamız aracılığı ile öğrenebilirler. Bilsem Sınav Sonuçları hakkında sorularınızı bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Bilsem Sınav Sonuçları sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Düşlediğim En Güzel Hayalimsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed