Düşlediğim En Güzel Hayalimsin

Düşlediğim En Güzel Hayalimsin Anılar Canlandı Yine Gecelerimde, her gün hayalini kurmaktan yine uykularım bölündü, sabahın derin saatlerinde.

Düşlediğim En Güzel Hayalimsin Anılar Canlandı Yine Gecelerimde

Hayalimsin
Sayfa İçeriği: Düşlediğim En Güzel Hayalimsin, Hayal Kurmak Nedir, Hayal Kurmak Nasıl Anlama Gelir, Hayalimsin Sözleri, Hayalimsin Anlamlı Yazılar, Hayalimsin Yazıları, Hayalimsin Özlü Sözleri

Bazen insan düşünüyor nerde hata yaptım diye, bazen de kendi kendini bitiriyor düşlerle. Kurulan hayaller, kurulan günler bırakmıyor insanın peşini. Kimi hata olarak, kimi derbeder olarak, kimi ise acı olarak yaşamakta. Her zaman aklımda olan kişi, kalbimi yerinden alıyor düşlerimde beni en güzel hayallere daldırıyor. Nedendir bilinmez ama düşlediğim en güzel hayalim edası veriyor rüyalarıma. Beslediğim duygularıma, sevda güneşi gibi doğuyor hayal ederken bile insan mutlu oluyor.

HAYALLERLE YAŞAMAK

İnsan hiç hayalle gün geçirir mi? Hayallerle birlikte yaşanır mı? Hiç düşündünüz mü, kurduğunuz hayaller birgün beklenmedik anda gerçek oluyor… Vede diyorsunuz ki, ben bunun hayalini kurmuştum, hayalini yaşadığım şey nasıl gerçek oldu. Bir çok insan hayal kurarak yaşamakta aslında, sevgiyi, mutluluğu, huzuru önemli olan insana iyi gelebilecek hayaller kurabilmektir. Kurduğun hayallerde, mutluluğuna engel olmayak düşler yaşamaktır.

HAYATA SIMSIKI SARILMAK

Mutluluğu elinizden hiç bir zaman bırakmamak sizin elinizde, mutlu olmak huzur dolu hayat sürmek için hayal kurmak her zaman insana huzur dolu tebessümler verir. Hayalsiz hiç bir insan yoktur önemli olan kurulan hayalin, kötü olmaması. Doğanın güzelliğini hissetmek vede doğa ile iç içi yaşamak insanı mutlu kılar. Mutluluğu, insanlarda değil doğanın yeşilliğinde hayaller kurarak yaşayın. Kendinizi sevin, kendinize derin nefes alarak özgürlük akışına götürün. Kimseye bağlı yaşayın, bağımsızlığınızı doğanın güzelliğinde keşfedin.

Hayalimsin dediğiniz herşey, düşlediğiniz vede kurduğunuz hayat akışında yaşanmış yada yaşanacak herşeydir. Unutmayalım, düşleyeceğiniz her hayal birgün sizin karşınıza mutlaka çıkacaktır. Yada kurmuş olduğunuz, düşlediğiniz hayaller geçmişte yaşadığınız olaylardır. Önemli olan huzurlu vede sağlıklı yaşamayı bilmek kendinizi sevmektir. Hayat elbet bitecek onun için hayata adım uydurmak yerine zamanı kaybetme yaşamasını bil, yaşamana değer ver.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; AÖF Sınav Tarihleri Neden Değişti

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2023 Kardesiz Blog Designed