Mülakat Yerleri Açıklandı!

Mülakat Yerleri Açıklandı! Öğretmenlerin Sözlü Mülakat Sınav Yeleri… Sözlü olarak mülakat sınavına katılacak öğretmenlerin yerleri açıklandı, sayfamızda..

Mülakat Yerleri Açıklandı! Öğretmenlerin Sözlü Mülakat Sınav Yeleri…

Mülakat Yerleri
Sayfa İçeriği: Mülakat Yerleri 2018, Mülakat Sınav Yerleri, Mülakat Sınav Yerleri 2018, Sözleşmeli Öğretmenlik Sözlü Mülakat Sınavı, Sözlü Mülakat Sınavı, Mülakat Sınav Yeri Sorgula, Sözleşmeli Öğretmenlik Mülakat Yerleri Sorgulama, Sözlü Mülakat Sınavı Nasıl Olacak

Sözleşmeli öğretmenlik mülakat sınav yerleri yayınlandı vede yazımızın devamından aday olan kişilerin sözlü sınava katılacakları yerlerle ilgili tüm detayları öğrenebilirler. Öğrenmelik mülakat yeri mi nasıl öğrenirim? yada Mülakat yerleri nasıl görüntülenir? sorularına cevap arayan adaylar sayfamızda bulunan bilgiler sayesinde sorularına yanıt bulacaklar.

20 bin öğretmen ihtiyacını karşılamak amacıyla sözleşmeli öğretmenlik için başvuru yapan adaylar, sözlü mülakat yerlerini heyecanla beklemekteler. Heyecanlı bekleyişin ardından, MEB sözleşmeli öğretmenlik mülakat yerlerini yayınladı.

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLİK MÜLAKAT YERLERİ NASIL SORGULANIR?

Bir çok öğretmen adayının merak ettiği sorulardan bir tanesi mülakat yerini nasıl sorgulanacağı ve sınav hakkındaki merak edilenler yazımızın devamında…

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLİK MÜLAKAT SINAV YERLERİ SORGULAMA

Sözleşmeli öğretmenlik mülakat başvurularını yapan adaylar için mülakat yerleri belli oldu… Milli Eğitim Bakanlığı’nın sözleşmeli öğretmenlik için bulunduğu duyuruda başvurusunu yapanj adayların sözlü sınavdan geçeceği sınav merkezlerinin ilanını 16 Mart 2018 tarihlerinde yayınladı.

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLİK MÜLAKAT YERLERİ İÇİN TIKLAYIN

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLİK SÖZLÜ MÜLAKAT YAPILACAK?

Sözleşmeli öğretmenlik için sözlü sınava girmek üzere başvuruları onaylanan adaylardan KPSSP10 – KPSSP121 ve KPSSP120 sonunda her alan için yüksek puan alandan başlamak üzere alanlar bakımından, yerleştirilen kontejan sayısının üç katı aday sınav merkezinde sözlü sınava tabi tutulacaklar.

Sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınavda, bir konuyu kavrayıp özetleme, ifade yeteneği vede muhakeme gücü, iletişim becerileri, özgüveni, ikna kabiliyeti, bilimsel ve teknoloji gelişmelere açıklığı, topluluk önünde temsil yeteneği ve eğitimcilik nitelikleri yönüyle değerlendirilecekler.

Sözlü sınava katılan adayların sınav puanları ‘Sözlü Sınav Sonuç Ekranı’na işleyecek vede sözlü sınav sonucunda ise 60 ve üzerinde puan alanlar başarılı sayılarak sözleşmeli öğretmenlik için atama üzere tercih yapma hakkını kazanacaklar.

Mülakat Yerleri sayfamızda sözleşmeli öğretmenlik mülakat sınavı yerleri hakkında merak edilenleri bulabilirsiniz. Mülakat Yerleri yazımız hakkında sorularınızı bize yorum bölümünden yazabilir, dilediğiniz görüşlerde bulabilirsiniz. Mülakat Yerleri sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Bilsem Sınav Sonuçları Yayınlandı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2023 Kardesiz Blog Designed