Boy Farkında Sınır Tanımayan Ünlü Eşler

Boy Farkında Sınır Tanımayan Ünlü Eşler Boy Farkları Çok Olan Ünlüler, günümüzde aslında boy takıntısı yapan bayanları görmekteyiz.

Bazı spor dalı ile uğraşan ünlüler, eşlerinin boylarından oldukça uzun olduklarını görmekteyiz. Yabancı spor dalında ki ünlüler, eşlerinden oldukça uzunlar. Aralarında ki mesafe oldukça gözlere batmakta.

Boy Farkında Sınır Tanımayan Ünlü Eşler – Boy Farkları Çok Olan Ünlüler

Boy Farkında Sınır Tanımayan Ünlü Eşler
Boy Farkında Sınır Tanımayan Ünlü Eşler

Sizler için derlediğimiz bu makalemizde, 10 ünlü sporcuların eşleri arasında ki boy farklarını göstereceğiz. Aslında onlar hayatlarından çok memnun, yaşamlarını etkilemediklerini bile söylemektedirler. Bizler ise bu farkları görünce şaşkınlığa kapılmaktayız. Gelin şimdi bu ünlü çiftleri birlikte inceleyelim, bakalım hangi ünlü çiftin boyu eşlerinden kaç cm kısa yada uzun.

Boyları birbirine çok dengesiz olan 10 ünlü sporcu çift

1- Peter Crouch – Abbey Clancy

Peter Crouch - Abbey Clancy
Peter Crouch – Abbey Clancy

Peter crouch, ingiliz forvet oyuncusudur. Eşi ise Abbey clancy süper modellik yapmaktadır. Peter’in boyu 2,01 ve eşi Abbey’in boyu ise 1,75 metre’dır. Aralarında ki boy farkı ise, 26 cm‘dir.

2- Zdeno Chara – Tatiana Chara

Zdeno Chara - Tatiana Chara
Zdeno Chara – Tatiana Chara

Zdeno Chara, slovak’da buz hokeyi oyuncusudur. Zdeno’ın boyu 2,06 metre’dır. Eşi Tatiana ise 1.73 metre boyundadır. Aralarında ki boy farkı ise, 33 cm‘dir.

3- Kobe Bryant – Vanessa Bryant

Kobe Bryant - Vanessa Bryant
Kobe Bryant – Vanessa Bryant

Kobe Bryant, aslında şuanda spor ile uğraşmasada eski basketbolcudur. Kobe’ın boyu 1.98 metre eşi Vanessa’ın ise 1.64 metre’dır. Aralarında ki boy farkı ise, 34 cm‘dir.

4- Pau Gasol – Silvia Lopez Castro

Pau Gasol - Silvia Lopez Castro
Pau Gasol – Silvia Lopez Castro

Pau Gasol aslında Silvia ile şuanlık evli değildir birlikte olduklarını bilmekteyiz ama yinede sevgili oldukları için aralarında ki boy farkını söylemekte sakıncası yok. Pau’un boyu 2.16 metre kız arkadaşının boyu ise, 1.78 metredir. Aralarında ki boy farkı ise 38 cm‘dir. Pau Gasol, ispanyon basketbolcusudur.

5- Ivo Karlovic – Alsi Karlovic

Ivo Karlovic - Alsi Karlovic
Ivo Karlovic – Alsi Karlovic

Ivo Karlovic, Hırvat teniscisidir. Ivo’un boyu 2.11 metre’dir. Eşi Alsi Karlovic‘in boyu ise 1.69 metre’dir. Aralarında ki boy farkı, 42 cm‘dır.

6- Joe Flacco – Dana Flacco

Joe Flacco - Dana Flacco
Joe Flacco – Dana Flacco

Joe Flacco, Futbol oyuncusudur. Amerikada oynamaktadır, Joe‘in boyu 1.98 metre eşi Dana‘ın ise 1.55 metre’dir. Aralarında ki boy farkı, 43 cm‘dır.

7- Choi Hong-Man – Kang Soo Hee

Choi Hong-Man - Kang Soo Hee
Choi Hong-Man – Kang Soo Hee

Choi Hong-Man, Güney Koreli kickbox şampiyonudur. Choi‘in boyu 2.18 metre’dir. Choi’in sevgilisi Kang Soo Hee’in ise, 1.64 metredir. Kang Soo Hee, modellik yapmaktadır henüz evlenmedikleri için sevgililer vede bu çiftide sıralamamıza almamızda sakıncası olmadığını gördük. Aralarında ki boy farkı ise, 54 cm‘dir.

Boy Farkları Çok Olan Ünlüler

8- Dirk Nowitzki – Jessica Olsson

Dirk Nowitzki - Jessica Olsson
Dirk Nowitzki – Jessica Olsson

Dirk Nowitzki, alman basketbolcusu eşinden oldukca uzun durmaktadır. Dirk’in boyu 2.13 metre’dir. Eşi Jessica Olsson‘un boyu ise, 1.58 metre’dir. Aralarında ki boy farkı, 55 cm‘dir.

9- Chris Bosh – Adrienne Williams

Chris Bosh - Adrienne Williams
Chris Bosh – Adrienne Williams

Chris Bosh, basketbol oyuncusudur. Chris‘in boyu 2.11 metredir. Eşi Adrienne Williams‘ın ise 1.52 metre’dir. Aralarında ki fark oldukça çok görenler şaşkınlıkla bakmaktadır. Aralarında ki fark ise, 59 cm‘dir.

10- Shaquille O’Neal – Nicole Alexander

Shaquille O'Neal - Nicole Alexander
Shaquille O’Neal – Nicole Alexander

Shaquille O’Neal, basketbol’da efsane isimlerden biridir. En iyi basketbol oyuncularından olan Shaquille O’Neal‘in boyu 2.20 metre, eşi Nicole Alexander‘ın ise 1.60 metre’dir. Aralarında ki boy farkı ise, 60 cm‘dir.

Boy Farkında Sınır Tanımayan Ünlü Eşler hakkında siz değerli dostlarımıza bilgi sunmaya çalıştık, görmüş olduğunuz gibi bu ünlü spor dalında ki ünlü kişiler çiftleri ile arasında çok fark olsalarda, mutlular. Unutmamalıyız ki boy demek herşey demek değildir. Sizde eğerki yazımızı yararlı olduğunu düşünüyor vede arkadaşlarınızında bu makaleden yararlanıp, bilgi edinmesini istiyorsanız yazımızı paylaşmayı unutmayın. Desteklerinize ihtiyaçımız var, bize destek olup daha fazla bilgi yazılarının gelmesini sağlayabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Hayatınız Boyunca Yanlış Kullanmış Olduğunuz 10 Tuhaf Şey

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2023 Kardesiz Blog Designed