Demli Bir Çay Hatırına Dostluğumuz

Demli Bir Çay Hatırına Dostluğumuz Her bir demli çay kıvamında olsun sohbetimiz doyumsuzluğun eşiğinde eşitlensin anılarımız. Dost ararsan, yanındakinin kıymetini bil, paylaşmasını bil, sadık kalmasını bil.

Demli Bir Çay Hatırına Dostluğumuz! Gerçek Dostluktur Yudumlanan Her Çay

Demli Bir Çay Hatırına Dostluğumuz
Demli Bir Çay Hatırına Dostluğumuz

Sevilen sohbetlerle birikmiştir, her içilen çayın tadı. Dostluk adına kurulmuştur arkadaşlık kavramı, yanında geçirdiğin dostlarınla mutlusundur bir demli çayın hatırı bile büyüktür içinizde. Kimine hediye gelir, demli bir çay hatırına dostluğumuz, kimine yıllar, ömürler geçmek bilmez.

Kardeş gibidir, en sevilen, en kıymetli dostlar. Onlarla içilen çayın tadı bir başkadır memleket havalarında. Güzellik kokar her yudumlanan çay, anılar konuşulur geçmişler anlatılır. Kaç bardak içilen çayı bile aklında tutamaz insan dostları ile.

Demli Bir Çay Hatırına
Demli Bir Çay Hatırına

Yaşamaktır çay, dostluk adına. Dostlarla, sevdiklerinizle birlikte içilen çayın yeri ayrıdır her zaman. Tek tadı çıkmaz dostların yoksa yanında yudumladığın çayın. Sevdadır demli bir çay. Seni uzak diyarlara götürür, seni anlamsız dibsiz kuyularda yüzdürür dostlarınla mutlu, tebessümlü günler sunar.

Heran bir dost ararsın yanında, arkadaşların gelir aklına demlediğin her çay hatırına çağırırsın maziden konuşursun demli bir çay hatırına, unuttuklarınızı yaat edersiniz. Geçmişlerden konuşturur insana, sevdiklerini dile getirir. Gelecek yarınları düşündürür, anlattırır. Bir dost ararsan diyarlarda, demli bir çay gibidir baktığın demlik güzelliği.

Sohbeti güzel insanlar geleceği görür, konuştukça huzur yükler insana. Mutluluk gönderir yüreklere gecenin nasıl geçtiğini anlamaz insan onlarla geçirdiği vakit. Heranın tadı bir başkadır dost yüreğinde, en iyi dost demli bir çay ortamında sohbeti iyi olandır.

Seni dinler, seni anlar, senin dert ortağın olur dost, yürekten yüreğine dokunur kardeş dediklerin sana bir akrabadan bile yakındır dost yüreği eğer sen ona sımsıkı sarılmışsan seni yarı yolda bırakmaz asla dost gibi yanında ömründe olur en dar gününde.

Gerçek Dostluktur Yudumlanan Her Çay

Gerçek Dostluktur Yudumlanan Her Çay
Gerçek Dostluktur Yudumlanan Her Çay

Hayatı paylaşmayı sevmek lazım bazen, ne olursa olsun dostlar ile birlikte demli bir çay hatırına sohbetin demliğine vurmak lazım. Ne kırmak lazım, nede üzmek lazım geride kalanları. Kalp gözü ile görmek lazım, kalp gözü ile dinlemek lazım dostları en dar günümüzde bizlerle birlikte olanlara sarılmak lazım.

Demli Bir Çay Hatırına Dostluğumuz kurulsun sandalyemize, ortamlarımıza hiç bitmesin sohbetlerimiz hayatımızda güzel günlerde buluşalım dostluk adına dostumun, dostu olanlarla dost gördüklerim.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Boy Farkında Sınır Tanımayan Ünlü Eşler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed