Gün İçinde Sıkıldığınızda Yapabileceğiniz 5 Şey!

Gün içinde sıkıldığınızda yapabileceğiniz 5 şey, hakkında sizlere bilgiler vermeye çalışacağız. Sıkıldığınız zaman yapabileceğiniz 5 şey. Her insan günlük yaşamında sıkılmadan nefret etmektedir vede sıkılmamak için ise bazı uğraşlar aramaktadırlar.

Gün İçinde Sıkıldığınızda Yapabileceğiniz 5 Şey!

Siz değerli kullanıcılarımız için bu yazımızda size, sıkıldığınız zaman yapabileceğiniz bir kaç pratik bilgiler sunacağız.

Peki sıkıldığınızda neler yapabilirsiniz?

Daha fazla uzatmadan neler yapabileceğinizi gelin birlikte öğrenelim vede sıkıldığınızda hemen bunları uygulamaya başlayın. Emin olun ki, sıkıntınızı biraz olsun hafifleteceksiniz. Dünyada, sıkılmayan insan yoktur bunuda bilmekte fayda var. Her insan kendi zamanında, sıkıla bilir onun için sıkıldığınızda yapabileceğiniz 5 şey hakkında bilmeniz gerekenleri sıraladık.

Sıkıldığınızda Yapabileceğiniz 5 Şey!

Herkesin bildiği üzere aslında doğada spor yapmak vede kitap okumak sıkıntıları bir nevze olsada almaktadır ama bugün sizlerle paylaşacağımız pratik bilgiler, spor ile kitap okuma dışındadır. Yazımızı sonuna kadar okumayı vede bilgileri dikkatlice anlamaya çalışın.

– Fotoğraf çekmek. Evet, kulağa aslında biraz tuhaf gelmektedir yalnız bu vakit geçirmenizde en iyi çözümlerden biridir. Kimsenin olmadığı bir yere gidip, güzel manzaraları keşfedip onları fotoğraflayın. Ve eve döndüğünüz zamanda, çektiğiniz fotoğraflar üzerinde photoshop ile oynayarak zaman geçirin. Zamanın nasıl geçtiğini bile anlamayacaksınız.

– Telefon uygulaması sayesinde boyama yapma. Yanlış duymadınız, boyma yapmak zamanın geçtiğini bırakın anlamayı, sıkıntınıza ortak olacak neşelikler getirecek. Android uygulaması sayesinde sizlere daha önce sunulmuş taslakları istediğiniz renklere boyaya biliyorsunuz, programın adı ise; Colour Go gerçekten kullanışlı vede bir okadar heyecanlı. Stress bile atabilirsiniz unutmayın. Moraliniz bozuk olduğunuzda bu uygulama sayesinde herşeyi unutacaksınız.

sıkıldığınız zaman yapabileceğiniz

– Kendinize Fal Bakın. Bunu zaten, tüm bayanlar kahve içtiklerinde yaptıkları vede vazgeçemedikleri birşey olduğunu bilmekteyiz. Yalnız çok sıkılıyorsunuz, kendinize bir fincan kahve yapıp, daha sonra ise o kahvenin falına bakın. Fal bakmayı bilmiyorsak, ne olacak diye sesler duyar gibiyiz. Hemen onada açıklık getirelim, artık günümüz teknolojisinde çeşitli uygulamalar vede programlar kahve fincanınızın resmini yolluyorsunuz direk falınızı size yolluyorlar.

– Sosyal Ağlarda Oyun Oynayın. Bilgisayar başında sıkılanlar vede bir türlü vakit geçiremeyenler içinde, oyunları indirmeden oyun portallarından oynaya bilirler. Oyun oynayarak streess atmak vede sıkıntınızı gidermek oldukça iyidir. Oyun oynarken nasıl vaktin geçtiğini bile anlamıyacaksınız.

– Ilık bir duş vede bir bardak süt için. Vakit geçmek bilmiyorsa, ılık bir duş vede duştan sonra bir bardak süt içmeniz sizin için oldukça ferah bir gün geçirmenizi sağlayacaktır.

Sıkıldığınızda Yapabileceğiniz 5 Öneri!

Gün İçinde Sıkıldığınızda Yapabileceğiniz 5 Şey hakkında ki yazımızın sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bu yazımızda sizlere sıkıldığınız zaman yapabileceğiniz önerileri sunduk. Belkide sizler için lazım olacağını düşündüğümüz vede sizlerinde bize önereceğiniz bir kaç değişik öneriler varsa lütfen yorum bölünden iletiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed