Karşındakine Sarılma Hissi Veren 10 Duygu

Her insanın değişik değişik, tikleri bulunmaktadır, bu yazımızda sizlere ‘Karşındakine Sarılma Hissi Veren 10 Duygu’yu dile getireceğiz…

Karşındakine Sarılma Hissi Veren 10 Duygu

Sizlerinde bildiği gibi, günümüzde çok insan farklı farklı hareketler, tipler verebilmektedir, nedense insanlar konuşurken her zaman birşeyler yapma gereksimi yapmalarının gerektiğini düşünmekte. Sarılma hissi, insanlara birşey sorarken verdikleri cevap karşısında aynı olduğunda yapılası bir kaç değişik tavırlardır.

Bu gibi durumları bir çok kişi bilmeden yapmıştır ki, yaptığının bile farkında değildir. Mesela bir arkadaşınızla oturuyorsunuz muhabbet koyu çok çok değişik tavırlarınız konuşmanıza yansımış olabilir bunu tabi ki sizin anlattığınızı varsayarsak, sizin anlamanız biraz zor olmaktadır, karşıda sizi dinleyen arkadaşınıza yaptığınız davranışlar biraz ilginç gelmekle birlikte onu şaşırtmaktadır.

Neler olduğunu oda anlamadığından size tuhaf tuhaf bakmakla yetinir.

sarılma-hissi-veren

KARŞINDAKİNE SARILMA HİSSİ VEREN DUYGULAR

‘Karşındakine Sarılma Hissi Veren 10 Duygu’

1. “Hemşehri Çıkmak”

Kısaca anlatmak gerekirse, bir yerde oturuyorsunzu vede biri ile koyu sohbete girdiğiniz nereli olduğunu sorduğunuzda;

2. “Aynı Burçtan Çıkmak”

Arkadaşınızla burçlar hakkında konuşurken birden bire oda senle aynı burçu dediğinde şaşkına çevrilmen.

3. “Askerliği Aynı Yerde Yapma”

Arkadaşınla bir yerde oturdunuz ve konunuz askerlik olunca hemen, arkadaşına askerliğini aynı yerde yaptığını dile getirmen.

4. “Aynı Kişiye Gıcık Olma”

Kız arkadaşınızla dışarı gezmeye çıktınız ve suratınızın asık olduğunu fark etti moralin mi bozuk diye sorması o anda onunda aynı kişiye gıcık olması.

5. “Aynı Takımı Tutma”

Günümüzde çok kişinin başına gelmiştir bu, sohbet arası birisinin takım konusundan girdiği bir sohbette hemen diğerininde bende aynı takımı tutuyorum demesi.

6. “Aynı Diziyi Takip Etme”

Tanımadığınız birisi ile kısaca olsa sohbetiniz sırasında konu diziden açıldığında sende aynı diziyi takip ettiğini dile getirmen.

7. “Solak Olmak”

Arkadaşının solak olduğunu görüp, ona solakmasın diye birden sormak vede kendininde solak olduğunu söylemek. Bu her insanın başına gelmesede, günümüzde bazılarının başında bu dert vardır.

8. “Aynı Bölümü Bitirmek”

Nedense bu genellikle sevgililer arasında olan birşey, sohbet sırasında kız arkadaşına hangi bölümü bitirdin diye sorulduğunda hemen erkeğinde o bölümü bitirdiğini söylemesi.

9. “Aynı Hastalığa Sahip Olmak”

İş yerinde filan çok rasladığımız olaydan birisi, her zaman duymuşuzdur bunu. Kahve alırken, çay alırken filan karşındaki şu rahatsızlığım var dediğinde hemen seninde, aynı hastalığa sahip olduğunu söylemen.

10. “Aynı Liseden Mezun Olmak”

Sohbet ettiğin ve uzun zamandır okuduğun liseyi bilmediğin halde birgün konusu açıldığında sende birden bende o liseden mezun oldum demen.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Kilolu İnsanların Fark Edebileceği 13 Şey

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed