Türkiyede Bu İsmi Kullanan vede Taşıyan Sadece 3 Kişi Var!

Türkiyede Bu ismi Kullanan vede Taşıyan Sadece 3 Kişi Var! Hiç duymadığınız isimler vede türkiyede sadece 3 kişide bu isimler var.

Türkiyede Bu İsmi Kullanan vede Taşıyan Sadece 3 Kişi Var!

Türkiyede Bu ismi Kullanan
Türkiyede Bu ismi Kullanan

Türkiye’de hiç duymadığınız yada duyduğunuz zaman şaşıracağınız bir çok farklı isim bulunmakta’dır insanlarda. Oysakı türkiyede hiç akla gelmeyecek değişik isimleri aileler çocuklarına vermektedir. Günümüzde yaygın isimleri’de çok gördüğümüz için artık değişik isimler karşımıza çıktığında şaşkınlık içinde şaşırmaktayız. Türkiyede kullanılan isimler arasında, sadece 3 kişide bulunan zemheri ismi aslında kara kış anlamı taşımaktadır. Kız ismi olarak kimse kullanmamaktadır yalnız erkek ismi olarak zemheri sadece 3 kişi’de bulunmaktadır.

Türkiyede ilginç isimler, günümüzde bir çok yerde karşımıza çıkan isimlerde farklı farklı insanların isimleri vardır. Nüfusa kayıtlarında, eskilerden kayıt oldukları için her türlü isim kayıtları mevcuttu. Şuanda öyle bir durum hala var mı bilinmiyor. Okullarda olsun değişik isim gören öğretmenlerde şaşkınlık içindeler. Hiç kullanılmayan isimlerde olanların isimlerinden koyan aileler, gün geçtikçe daha bir arayışlı vede daha güzel isimler türetmekteler.

Türkiyede en çok tercih edilen erkek isimleri nelerdir?

Türkiyede en çok tercih edilen erkek isimleri, aslında hep karşımıza çıkan isimlerdir. Çok kez duyduğumuz erkek isimleri en çok kullanılan vede eskilerden gelen isimlerdir. Peygamberler zamanında kullanılmış isimler, günümüzde yerini devam ettirmektedir. Vede çok tercihler arasında her aile o isimleri çocuklarına koymaktalar.

1- Mehmet
2- Mustafa
3- Ahmet
4- Ali
5- Hüseyin

Türkiyede en çok tercih edilen kadın isimleri nelerdir?

Türkiyede en çok tercih edilen kadın isimleri, ise peygamber zamanında kullanılan isimler olup aileler tarafından tercih edilen en çok isimler arasında devam edilmekte. Tüm kadınlarda bu isimleri görmek mümkündür.

1- Fatma
2- Ayşe
3- Emine
4- Hatice
5- Zeynep

En Çok Kullanılan Bebek İsimleri Nelerdir?

Aslında en az tercih edilen isimler çocuklarda ilginç isim bulmaya çalışan aileler için mevsim isimleri ile alakalı olanlar. Az olarak kullananlar arasında ise, Mevsim,Yaz,Sonbahar,İlkbahar kullanılmakta. Kış ismi ise şuanlık hiç bir kimlikte kullanılmamaktadır.

Bu ismi taşıyan sadece 3 kişi var!

Türkiyede ‘ZEMHERİ’ ismini taşıyan sadece 3 kişi bulunmaktadır. 73 Kişinin kimliğinde ise ismi ‘SENE’ 52 kişinin kimliğinde ise ismi ‘AY’ olarak yazmaktadır.

Türkiyede Bu İsmi Kullanan, insanlar artık çok tercih edilen isimleri kullanmaktan kaçıyorlar vede yeni isimler koymaya özen gösteriyorlar. Birde isim koyarken, dikkat ettikleri duyulmamış isimler olmasıdır. Siz değerli dostlarımızında aklına güzel isimler geliyorsa bizlere yorum bölümünden yeni isimleri yazabilirsiniz. Eğerki türkiyede bu ismi kullananlar sadece 3 kişi var adlı yazımızla ilgili sorularınız varsa bize yorum yerinden yazın. Yazımızdan arkadaşlarınızıda haberdar etmeyi onlarlada paylaşmayı unutmayın.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Dilim Heceler Adını Hergün Özlem Dolu Satırlarda

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed