Dilim Heceler Adını Hergün Özlem Dolu Satırlarda

Dilim Heceler Adını Hergün Özlem Dolu Satırlarda, her satırda seni anlattım cümlelerin gizli öznesine seni yazdım satır satır.

Dilim Heceler Adını Hergün Özlem Dolu Satırlarda Sebepsiz

Dilim Heceler Adını
Dilim Heceler Adını

Dilim ismini heceler oldu, gece, gündüz özlem duydum her an seni yaşamaya seni anlatmaya. Senli günler biriktirdim hep günlerimde. Duygularım bütünleşti, sevdana. Hergün özlem dolu satırlar yazdım sevgine. Hayat zorda olsa, özlem duydum yüreğine kaybettiğim herşeyde. Her kum saati gibi aşkımızı bitirdik oysa biz hep sevgiyi yitirdik. Gülüşlerini sevmiştim oysa senin, dokunuşlarında kaybolan hislerim olmuştu. Herşeyime şükrediyorum mutluluk adına, seninle geçirdiğim huzur dolu anlara. Mutluluk adına sevgimizin bütünlüğüne. Hep birbirimizi yaşadık, özlem duyduk.

Başka sevgilerde aradık oysa biz sevdayı. Yanlış kişilerde bulmaya çalıştık oysa sevmeyi, sevilmeyi. Her zaman egolu davrandık kendimize, egolu yol katlettik sanki hayat oyuncakmış gibi. Düşman oldu dostlarımız bize, güldüğümüz yüzler çevirdi bize karşı yüzlerini biz onlara, yaklaşırken onlar kaçtı bizden. İki yabancı olduk insanların dediklerinden, şimdi sen uzaklarda, ben ise tuzaklardayım.

Kum saati, gibi gelip geçiyor zaman. Umutlar tükeniyor, hayatlar tükeniyor kısacası biz tükeniyoruz. Güzel olan herşeyi mahvettik, güzel günlerimizi zindana çevirdik. Ümit edilen ne varsa, hayal kırıklığına uğradı neden birbirimizi kırdık, döktük anlamsız dolu satırlar kaldı geride. Hiç bir zaman doğruluk bizden yana olmadı, her adımı yanlış attık, yanlış insanlarla karşılaştık. Nedendir bilinmez ama doğru insanlar hiç etrafımızda olmadı. Hep yalanlardan, yanlışlardan yalnız kaldı. Bizdeki sevgi kusurları yok etmedi, biz sevgimizi yok ettik. Anlattıkca çoğalan cümleler gibi, döküntüler içinde viraneyim, kayboluşlarım zindan köşelerinde kalmış insanlar gibi bitkin, darmadağın halde.

Dilim Heceler Adını, unuttum sanıyorsun belkide ismini, cismini, bana bakan gözlerini. Oysa ben seni naşh etmişim içime, yüreğime. Derin duygular beslemişim ebediyete giden sevgimle. Mutluluk adına yazarım birtek kalbine, dolu dizgin satırlar ile anlatırım sevdanı, sevdamızı, umut ettiğim her güzellik senide, benide birgün kader çizgisinde buluşturur belki. Kalp kırık ne kadar yaşar bilinmez ama içten gelen sözler her daim yenilenir, yeniden doğar kelimeler, cümleler. Her anım güzellik, mutluluk ise, herşey kısmet diye biliyorum. Ama asla kimseye sevgi adına nispet yapacak halde değilim sevdiğim kişinin uğruna sevgimle. Gülüşlerinde, gülüş bulduğum tebessüm yüklü yarınım.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Çene Uyuşması Nedenleri? Çene Uyşması Nasıl Geçer?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2023 Kardesiz Blog Designed