İlişkilerdeki Gerçekleri Ortaya Çıkaran Vücut Dili

İlişkilerdeki Gerçekleri Ortaya Çıkaran Vücut Dili Hareketleri, bir çok çiftin merak ettiği konu ilişkilerdeki gerçekleri ortaya çıkaran vücut dili…

İlişkilerdeki Gerçekleri Ortaya Çıkaran Vücut Dili Hareketleri

ilişkilerdeki Gerçekleri Ortaya Çıkaran Vücut Dili
Sayfa İçeriği: İlişkilerdeki Gerçekleri Ortaya Çıkaran Vücut Dili, İlişkilerdeki Gerçekleri Ortaya Çıkaran Vücut Dili Hareketleri, Sevgililerde Vücut Dili Hareketleri, Vücut Dili, Vücut Dili Hareketleri, İlişkilerdeki Gerçekler Nelerdir, İlişkilerdeki Vücut Dili Nedir, İlişkilerdeki Sorunları Aşmak İçin Neler Yapılmalı, İlişkilerde Sorunları Aşmak, Kadın Erkek İlişkilerinde Çıkan Sorunlar

Bir çok çiftin merak ettiği konu ilişkilerdeki gerçekleri ortaya çıkaran vücut dili… İnsanlar bazen gerçekleri görmemezlikten gelmekteler. Peki ilişkilerde gerçeklerin ortaya çıkması için nasıl bir vücut dili hareketleri vardır? Siz dostlarımız için hazırladığımız ilişkilerdeki gerçekleri ortaya çıkaran vücut dili hareketlerini derledik.

Her ilişkide sahtelik vardır, tabikide bunu anlamanında bir çok yolu bulunmakta. Her çift kendini gizlesede aslında bunları anlamak vücut dili hareketleri ile kolay. Her çiftin, ilişki durumlarında bazen amansızlıklar yaşanmakta, bu gibi durumlarda hangi ilişki gerçek, hangi ilişki sahte olduğunu anlamak için yapmanız gerekenleri sıraladık.

İLİŞKİLERDEKİ GERÇEKLERİ ORTAYA ÇIKARAN VÜCUT DİLİ HAREKETLERİ NELERDİR?

Erkek gülümsüyor, kadın gülümsüyor. Erkeğin eli kadının belinde ise bu çift mutlu. Eğerki erkek elini belinize dolamışsa etrafınızda ki insanlara sizinle bir ilişkinizin olduğunu göstermektir. Bir erkek kolunuzu sıkıca, belinize doluyorsa o sizi istediği anlamı taşımaktadır. Eğerki bir kadın bu tür erkeğin yanında ise çok mutlu vede ilişkileri çok sağlamdır. Mutluluğun formülü, her zaman saygıdan geçmektedir.

Kadının komikliklerine soğuk tavır alan erkek, bazen sahte hareketlerde bulunabilir. Bu durumda ise böle bir çifttin geleceği hiç parlak gibi durmamaktadır. İlerisi için bir ışık olmadığı gibi her geçen gün, birbirlerinden nefret duymaya başlamaktadırlar. Eğerki, eşinize şakalar, espiriler yaptığınızda sizi başından savarak hareketlerde bulunuyorsa bu sizi aldattığına işaret olabilir.

Ayrı yatan çiftler her zaman sona yakındır. Unutmayın ki ayrı yatmak her çifti ayrılığa götürmektedir. Çünkü böle bir çiftin bazı sorunlarının olduğuna işarettir. Uzmanların, aile içi huzursuzluk vede çocuk gibi faktörlerden dolayı yatakları ayırmanın yanlış olduğunu söylemektedir.

Kadın birşeylerden huzursuz vede mutsuz bunu ise beden dili ile göstermekte. Her zaman eşinize birşeyler söylemeye çalışıyor vede bunun için uygunsuzluk yaşanmakta, eğerki vücudunu sizden uzaklaştırmış size bakmıyorsa bunların hepsi sorun vede antipeti belirtileridir. İletişim faktörleri, evliliklerin en uzun sürmesini engelleyen faktörlerden birisi.

Erkek kalabalıkta sevdiğine bakıyorsa, bu hareket hem güzel hemde romantik bir davranıştır. Bazen arkadaş ortamında eşinizin size dikkatlice baktığını fark edebilirsiniz. Bu durumda aşkınızın ilk gün gibi taze olduğunu düşünebilirsiniz.

Ellerin sürekli temas halinde olması en büyük aşk olarak görülebilir. Küçük dokunuşlar bazen büyük şeylerin habercisi olabilmekte. Hoşlandığınız birine ilk dokunuş, aşkın ilk kıvılcımları olabilir. Yalnız bunu tadında bırakmalısınız ki, karşı tarafı fazla rahatsız etmemeyede özen göstermelisiniz.

Erkek kadının kişisel alanına girmeye çalışıyor, baskı kuruyor ise kötü değil aksine bir kadının daha çok hoşuna giden davranışlardır. Özellikle insanlar ilk tanışmada bu gibi adımlar atması gerekmektedir. Zamanın akışına bırakmak ise, sizden soğumasına vede uzaklaşmasına neden olabilmektedir. Bu yüzden sürekli iletişim halinde olmak sizi daha mutlu hissettirecektir.

SEVGİLİLERDE VÜCUT DİLİ HARETLERİ

Kadının sırtı dik ise bu erkeğe olan ilgisini temsil etmektedir. Bir kadın eğerki size karşı ilgili ise bilinçli olarak sırtını düz tutar ve bilinç altında vücudunu büyütmeye çalışacaktır ve bölece figürünü daha iyi gösterecektir. Sevdiğiniz birini taklid etmek doğal bir harekettir bu ona olan güven vede ilgiyi gösterir.

Kadın bedenini erkeğe çeviriyorsa bu ilgi göstergesidir. Eğerki bir konuşmada yada yürüyüşte eşiniz size bedenini çeviriyorsa bu bir ilgidendir. Bacaklarını bile çapraz tuttuğunda size yöneliyorsa gerçek bir aşk beslediğinin işaretidir. Kadının eğerki oturduğunda bedeni vede ayakları size doğru dönükse buradan size ilgi duyduğunuda anlayabilirsiniz. Aksine ise size doğru dönük değilse hoşlanmadığını anlayabilirsiniz.

Göz göze gelmek tepkiyi açar vede gerçek bir ilişkinin en büyük silahıdır. Eğer dik bakışlar yabancı tarafından ise şeytani algılanırken, sevgiliden gelen bakışlar samimi algılanır. Gerçek gülüşler vede sahte kahkahalar arasında fark vardır. Gerçek gülüşleri sahtesinden ayırmak için gözlere bakmak yeterlidir. Hiç sıkılmadan karşılıklı bakışmak iki bireyin birbirlerine aşık olduğunun göstergesidir.

İlişkilerdeki Gerçekleri Ortaya Çıkaran Vücut Dili hakkında çiftlerin merak ettikleri ilişkilerdeki gerçekleri ortaya çıkaran vücut dili hareketlerini derledik. Sizinde eğerki ilişkilerdeki gerçekleri ortaya çıkaran vücut dili yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. İlişkilerdeki Gerçekleri Ortaya Çıkaran Vücut Dili sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilir vede en güncel ilginç bilgilerden haberdar olabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Kalp Sağlığını Olumsuz Etkileyen Faktörler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2022 Kardesiz Blog Designed